busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen wachten op aankomst van de boten. Hierdoor kan er enige vertraging ontstaan.


ZOMER 1 juni t/m 30 juni 2020

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)

Oosterend a 06.00 a 06.30 b 07.30 a 08.30 a 09.45 a 11.05 a 12.35 a 13.15 a 13.45 a 14.35 a 14.55 a 15.45 a 16.15 a 17.00 a 17.40 a 18.30 a 19.00 a 22.15
Hoorn a 06.05 a 06.35 b 07.35 a 08.35 a 09.50 a 11.10 a 12.40 a 13.20 a 13.50 a 14.40 a 15.00 a 15.50 a 16.20 a 17.05 a 17.45 a 18.35 a 19.05 a 22.20
Lies a 06.07 a 06.37 b 07.37 a 08.37 a 09.52 a 11.12 a 12.42 a 13.22 a 13.52 a 14.42 a 15.02 a 15.52 a 16.22 a 17.07 a 17.47 a 18.37 a 19.07 a 22.22
Formerum a 06.10 a 06.40 b 07.40 a 08.40 a 09.55 a 11.15 a 12.45 a 13.25 a 13.55 a 14.45 a 15.05 a 15.55 a 16.25 a 17.10 a 17.50 a 18.40 a 19.10 a 22.25
Midsland noord a 06.12 a 06.42 b 07.42 a 13.57 a 17.52 a 19.12 a 22.27
Midsland centrum a 06.18 a 06.48 b 07.48 a 08.45 a 10.00 a 11.20 a 12.50 a 13.30 a 14.03 a 14.50 a 15.10 a 16.00 a 16.30 a 17.15 a 17.58 a 18.45 a 19.18 a 22.33
Hee a 06.21 a 06.51 b 07.51 a 08.48 a 10.03 a 11.23 a 12.53 a 13.33 a 14.06 a 14.53 a 15.13 a 15.03 a 16.33 a 17.18 a 18.01 a 18.48 a 19.21 a 22.36
W-Terschelling haven a 06.30 a 07.00 b 08.00 a 09.00 a 10.15 a 11.35 a 13.05 a 13.45 a 14.15 a 15.05 a 15.25 a 16.15 a 16.45 a 17.30 a 18.10 a 19.00 a 19.30 a 22.45
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend

W-Terschelling haven a 08.00 a 09.00 a 10.25 a 11.30 a 12.00 a 13.10 a 14.00 a 14.20 a 15.10 a 15.40 a 16.25 a 17.00 a 18.25 a 19.05 a 19.40 b 20.25 a 21.35 a 22.05
Hee a 08.06 a 09.06 a 10.31 a 11.36 a 12.06 a 13.16 a 14.06 a 14.26 a 15.16 a 15.46 a 16.31 a 17.06 a 18.31 a 19.11 a 19.46 b 20.31 a 21.41 a 22.11
Midsland centrum a 08.10 a 09.10 a 10.35 a 11.40 a 12.10 a 13.20 a 14.10 a 14.30 a 15.20 a 15.50 a 16.35 a 17.10 a 18.35 a 19.15 a 19.50 b 20.35 a 21.40 a 22.15
Formerum a 08.15 a 09.15 a 10.40 a 11.45 a 12.15 a 13.25 a 14.15 a 14.35 a 15.25 a 16.00 a 16.40 a 17.15 a 18.40 a 19.20 a 19.55 b 20.40 a 21.50 a 22.20
Lies a 08.17 a 09.17 a 10.42 a 11.47 a 12.17 a 13.27 a 14.17 a 14.37 a 15.27 a 16.02 a 16.42 a 17.17 a 18.42 a 19.22 a 19.57 b 20.42 a 21.52 a 22.22
Hoorn a 08.20 a 09.20 a 10.45 a 11.50 a 12.20 a 13.30 a 14.20 a 14.40 a 15.30 a 16.05 a 16.45 a 17.20 a 18.45 a 19.25 a 20.00 b 20.45 a 21.55 a 22.25
Oosterend a 08.30 a 09.30 a 10.55 a 12.00 a 12.30 a 13.40 a 14.30 a 14.50 a 15.40 a 16.10 a 16.55 a 17.30 a 18.55 a 19.35 a 20.10 b 20.55 a 21.00 a 22.35
a = Rijdt dagelijks.
b = Alleen op zondag en maandag

LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)

West aan Zee b 08.35 b 09.50 b 11.10 b 12.40 b 13.20 b 14.25 b 15.00 b 16.20 b 18.35
Midsland aan Zee b 08.39 b 09.54 b 11.14 b 12.44 b 13.24 b 14.29 b 15.04 b 16.24 b 18.39
Midsland Noord b 08.42 b 09.57 b 11.17 b 12.47 b 13.27 a 13.57 b 14.32 b 15.07 b 16.27 a 17.52 b 18.42 a 19.12 a 22.27
Midsland centrum b 08.45 b 10.00 b 11.20 b 12.50 b 13.30 a 14.03 b 14.35 b 15.10 b 16.30 a 17.58 b 18.45 a 19.18 a 22.33
Hee b 08.48 b 10.03 b 11.23 b 12.53 b 13.33 a 14.06 b 14.38 b 15.13 b 16.33 a 18.01 b 18.48 a 19.21 a 22.36
W-Terschelling haven b 09.00 b 10.15 b 11.35 b 13.05 b 13.45 a 14.15 b 14.50 b 15.25 b 16.45 a 18.10 b 19.00 a 19.30 a 22.45
a = Lijn 1 en rijdt dagelijks.
b = Rijdt dagelijks.

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
W-Terschelling haven 09.00 11.50 a 13.05 14.00 a 14.50 15.40 17.00 19.05 21.35
Hee 09.06 11.56 . 14.06 . 15.46 17.06 19.11 21.41
Midsland centrum 09.10 12.00 . 14.10 . 15.50 17.10 19.15 21.45
Midsland Noord 09.13 12.03 . 14.13 . 15.53 17.13 s s
Midsland aan Zee 09.15 12.05 . 14.15 . 15.55 17.15 s s
West aan Zee 09.25 12.15 a 13.15 14.25 a 15.00 16.05 17.25 s s
De hier boven genoemde ritten worden dagelijks gereden.
a = Zonder tussenstop naar West aan Zee Paal 8!
s = Alleen uitstappen
Winterdienstregeling »