busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen hebben aansluiting op de aankomsttijd van de boot. Hierdoor kan er vertraging zijn.


ZOMER 1 april t/m 31 okt. 2019

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 06.00 b 06.15 c 06.30 d 07.30 e 08.30 e 09.50 e 11.15 f 12.00 e 12.35 e 13.10 e 13.55 e 14.30 e 15.05 e 15.30 e 16.15 e 17.35 g 18.15 e 18.50 h 19.30
Hoorn a 06.05 b 06.20 c 06.35 d 07.35 e 08.35 e 09.55 e 11.20 f 12.05 e 12.40 e 13.15 e 14.00 e 14.35 e 15.10 e 15.35 e 16.20 e 17.40 g 18.20 e 18.55 h 19.35
Lies a 06.07 b 06.22 c 06.37 d 07.37 e 08.37 e 09.57 e 11.22 f 12.07 e 12.42 e 13.17 e 14.02 e14.37 e 15.12 e 15.37 e 16.22 e 17.42 g 18.22 e 18.57 h 19.37
Formerum a 06.10 b 06.25 c 06.40 d 07.40 e 08.40 e 10.00 e 11.25 f 12.10 e 12.45 e 13.20 e 14.05 e 14.40 e 15.15 e 15.40 e 16.25 e 17.45 g 18.25 e 19.00 h 19.40
Midsland noord a 06.12 b 06.27 c 06.42 e 08.42 f 12.12 e 13.22 e 14.42 e 15.17 g 18.27 e 19.02 h 19.42
Midsland centrum a 06.18 b 06.33 c 06.48 d 07.45 e 08.48 e 10.05 e 11.30 f 12.18 e 12.50 e 13.28 e 14.10 e 14.48 e 15.23 e 15.45 e 16.30 e 17.50 g 18.33 e 19.08 h 19.48
Hee a 06.21 b 06.36 c 06.51 d 07.48 e 08.51 e 10.08 e 11.33 f 12.21 e 12.53 e 13.31 e 14.13 e 14.51 e 15.26 e 15.48 e 16.33 e 17.53 g 18.36 e 19.11 h 19.51
West-Terschelling a 06.30 b 06.45 c 07.00 d 08.00 e 09.00 e 10.20 e 11.45 f 12.30 e 13.05 e 13.40 e 14.25 e 15.00 e 15.35 e 16.00 e 16.45 e 18.05 g 18.45 e 19.20 h 20.00

a = Rijdt alleen op maandag en 23 april en 11 juni. Niet op 22 april en 10 juni.
b = Rijdt van dinsdag t/m zondag en 22 april en 10 juni.
c = Rijdt van dinsdag t/m zondag en 22 april en 10 juni. Niet op 23 april en 11 juni.
d = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
e = Rijdt dagelijks.
f = Rijdt iedere vrijdag en 7, 14, 22 april, 5, 6, 12 en 30 mei, 2, 10, 16, 17, 20, 23, 24 juni, 20, 27 juli, 3, 10, 11, 12, 18, 25 augustus en 8 september.
g = Rijdt alleen wanneer er een extra veerboot om 19.00 uur vertrekt!Rederij-doeksen.nl
h = Rijdt alleen wanneer er een extra veerboot om 20.15 uur vertrekt! Rederij-doeksen.nl

LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
West-Terschelling a 07.30 b 08.00 b 09.25 b 10.40 x 11.15 c 11.30 b 12.00 b 13.25 b 13.55 b 14.30 b 15.10 b 15.40 b 16.15 b 17.00 b 18.15 d 19.20 b 19.40 f 20.20 g 20.50 x 21.15 e 21.50
Hee a 07.36 b 08.06 b 09.31 b 10.46 x 11.21 c 11.36 b 12.06 b 13.31 b 14.01 b 14.36 b 15.16 b 15.46 b 16.21 b 17.06 b 18.21 d 19.26 b 19.46 f 20.26 g 20.56 x 21.21 e 21.56
Midsland centrum a 07.40 b 08.10 b 09.35 b 10.50 x 11.25 c 11.40 b 12.10 b 13.35 b 14.05 b 14.40 b 15.20 b 15.50 b 16.25 b 17.10 b 18.25 d 19.30 b 19.50 f 21.30 g 21.00 x 21.25 e 22.00
Formerum s b 08.15 b 09.40 b 10.55 x 11.30 c 11.45 b 12.15 b 13.40 b 14.10 b 14.45 b 15.55 b 16.30 b 17.15 b 18.30 d 19.35 b 19.55 f 21.35 g 21.05 x 21.30 e 22.05
Lies s b 08.17 b 09.42 b 10.57 x 11.32 c 11.47 b 12.17 b 13.42 b 14.12 b 14.47 b 15.57 b 16.32 b 17.17 b 18.32 d 19.37 b 19.57 f 21.37 g 21.07 x 21.32 e 22.07
Hoorn s b 08.20 b 09.45 b 11.00 x 11.35 c 11.50 b 12.20 b 13.45 b 14.15 b 14.50 b 16.00 b 16.35 b 17.20 b 18.35 d 20.40 b 20.00 f 21.40 g 21.10 x 21.35 e 22.10
Oosterend s b 08.30 b 09.55 b 11.10 x 11.45 c 12.00 b 12.30 b 13.55 b 14.25 b 15.00 b 16.10 b 16.45 b 17.30 b 18.45 d 20.50 b 20.10 f 20.50 g 20.20 x 20.45 e 22.20

a = Rijdt van maandag t/m zaterdag. Niet op 22 april en 10 juni.
b = Rijdt dagelijks. De rit van 15.10 uur rijdt tot Midsland.
c = Rijdt alleen op 12 april, 3, 10, 17, 24 en 31 mei,18, 19, 20 en 23 juni, 6, 13, 20 en 27 september.
d = Rijdt alleen op zondag, 5 en 22 april, 10, 14, 21 en 24 juni. Niet op 21 april. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
e = Rijdt tot 18 september dagelijks. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
f = Rijdt alleen op 7, 14, 21 en 22 juni. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
g = Rijdt alleen op zondag, 22 april en 10 juni. Niet op 21 april. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
x = Rijdt vanaf 18 september dagelijks. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
s = Alleen uitstappen.


LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee 09.55 11.20 12.40 14.00 15.35 a 16.20 b 17.00 17.40
Midsland aan Zee 09.59 11.24 12.44 14.04 15.39 a 16.24 b 17.04 17.44
Midsland Noord 10.02 11.27 12.47 14.07 15.42 a 16.27 b 17.07 17.47
Midsland centrum 10.05 11.30 12.50 14.10 15.45 a 16.30 b 17.10 17.50
Hee 10.08 11.33 12.53 14.13 15.48 a 16.32 b 17.13 17.53
West-Terschelling 10.20 11.45 13.05 14.25 16.00 a 16.45 b 17.25 18.05
De hier boven genoemde ritten worden dagelijks gereden.
a = De 16.20 uur rit wordt gereden tot 18 september.
b = De 17.00 uur rit wordt gereden vanaf 18 september.

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
West-Terschelling 09.25 11.50 13.25 15.10 15.40 c 16.15 d 17.00 18.15
Hee 09.31 11.56 13.31 15.16 15.46 c 16.21 d 17.06 18.21
Midsland centrum 09.35 12.00 13.35 15.20 15.50 c 16.25 d 17.10 18.25
Midsland Noord 09.38 12.03 13.38 15.23 15.53 c 16.28 d 17.13 s
Midsland aan Zee 09.40 12.05 13.40 15.25 15.55 c 16.30 d 17.15 s
West aan Zee 09.45 12.10 13.45 15.30 16.00 c 16.35 d 17.20 s
De hier boven genoemde ritten worden dagelijks gereden.
c = De 16.15 wordt gereden vanaf 18 september.
d = De 16.15 wordt gereden tot 18 september.
s = Alleen uitstappen


NACHTBUS 1 april t/m 31 okt. 2019

LIJN 9.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 20.00 a 21.00 * 22.00 * 23.00 * 01.00 * 02.00
Hoorn a 20.05 a 21.05 * 22.05 * 23.05 * 01.05 * 02.05 b 03.05
Formerum a 20.10 a 21.10 * 22.10 * 23.10 * 01.10 * 02.10 b 03.10
Midsland centrum a 20.15 a 21.15 * 22.15 * 23.15 * 00.20 * 01.15 * 02.15 b 03.15
West-Terschelling a 20.25 a 21.25 * 22.25 * 23.25 * 00.30 * 01.25 * 02.25 b 03.25
LIJN 9.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
West-Terschelling a 20.30 * 21.30 * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30 b 03.30
Midsland centrum a 20.40 * 21.40 * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40 b 03.40
Formerum a 20.45 * 21.45 * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s s
Hoorn a 20.50 * 21.50 * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s s
Oosterend a 20.55 * 21.55 * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55 s s
* Iedere vrijdag en zaterdag.
* Hemelvaartweekend: 30, 31 mei en 1 juni.
* Pinksterweekend: 7, 8 en 9 juni.
* Oerol van 14 t/m 23 juni.
* Van 5 juli t/m 24 augustus dagelijks.
a = Alléén met Oerol van 14 t/m 23 juni.
b = Alléén met Rock en Roll op zaterdag 7 september.
Winterdienstregeling »