busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen hebben aansluiting op de aankomsttijd van de boot. Hierdoor kan er vertraging zijn.


ZOMER 26 maart t/m 31 oktober 2021

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur a 06.15 b 07.25 a 08.25 a 09.45 c 10.45 a 11.15 a 12.30 a 13.00 a 13.40 a 14.20 a 14.50 a 15.35 a 16.10 d 16.45 a 17.10 a 17.30 a 18.15 a 19.00 e 19.20 f 22.10
Oosterend a 06.20 b 07.30 a 08.30 a 09.50 c 10.50 a 11.20 a 12.35 a 13.05 a 13.45 a 14.25 a 14.55 a 15.40 a 16.15 d 16.50 a 17.15 a 17.35 a 18.20 a 19.05 e 19.25 f 22.15
Hoorn a 06.25 b 07.35 a 08.35 a 09.55 c 10.55 a 11.25 a 12.40 a 13.10 a 13.50 a 14.30 a 15.00 a 15.45 a 16.20 d 16.55 a 17.20 a 17.40 a 18.25 a 19.10 e 19.30 f 22.20
Lies a 06.27 b 07.37 a 08.37 a 09.57 c 10.57 a 11.27 a 12.42 a 13.12 a 13.52 a 14.32 a 15.02 a 15.47 a 16.22 d 16.57 a 17.22 a 17.42 a 18.27 a 19.12 e 19.32 f 22.22
Formerum a 06.30 b 07.40 a 08.40 a 10.00 c 11.00 a 11.30 a 12.45 a 13.15 a 13.55 a 14.35 a 15.05 a 15.50 a 16.25 d 17.00 a 17.25 a 17.45 a 18.30 a 19.15 e 19.35 f 22.25
Midsland noord a 06.32 b 07.42 a 13.57 a 15.07 d 17.02 a 17.27 a 18.32 a 19.17 e 19.37 f 22.27
Midsland centrum a 06.38 b 07.48 a 08.45 a 10.05 c 11.05 a 11.35 a 12.50 a 13.20 a 14.03 a 14.40 a 15.13 a 15.55 a 16.30 d 17.08 a 17.33 a 17.50 a 18.38 a 19.23 e 19.43 f 22.33
Hee a 06.41 b 07.51 a 08.48 a 10.08 c 11.08 a 11.38 a 12.53 a 13.23 a 14.06 a 14.43 a 15.16 a 15.58 a 16.33 d 17.11 a 17.36 a 17.53 a 18.41 a 19.26 e 19.46 f 22.36
W-Terschelling haven a 06.50 b 08.00 a 09.00 a 10.20 c 11.20 a 11.50 e 13.05 a 13.35 a 14.15 a 14.55 a 15.25 a 16.10 a 16.45 d 17.20 a 17.45 a 18.05 a 18.50 a 19.35 e 19.55 f  22.45
Sluit aan op de boot van: 7.05/7.30 8.20 09.30 10.35/10.50 11.40 12.30 14.05 15.35 16.25 17.30 17.50 18.35 19.05 20.25
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag en 20 juni.
c = Rijdt iedere vrijdag, 3, 16, 17, 22, 24 en 31 mei, 7, 12, 13, 14, 19, 20, 21 juni, 10, 12, 17, 19, 24, 26 en 31 juli, 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23 en 28 augustus, 16 en 23 oktober. Rijdt niet op 3 september.
d = Rijdt alleen op 12 mei, 10, 11 en 18 juni.
e = Rijdt alleen wanneer er een extra veerboot om 20.25 uur vertrekt!
f = Rijdt van zondag t/m donderdag.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven a 08.00 a 09.10 a 10.40 b 11.35 a 11.55 a 13.10 a 13.45 a 14.20 a 15.00 a 15.40 c 16.30 d 16.40 a 16.55 a 17.45 a 18.25 a 19.40 e 20.35 a 21.35
Hee a 08.06 a 09.16 a 10.46 b 11.41 a 12.01 a 13.16 a 13.51 a 14.26 a 15.06 a 15.46 c 16.36 d 16.46 a 17.01 a 17.51 a 18.31 a 19.46 e 20.41 a 21.41
Midsland centrum a 08.10 a 09.20 a 10.50 b 11.45 a 12.05 a 13.20 a 13.55 a 14.30 a 15.10 a 15.50 c 16.40 d 16.50 a 17.05 a 17.55 a 18.35 a 19.50 e 20.45 a 21.45
Formerum a 08.15 a 09.25 a 10.55 b 11.50 a 12.10 a 13.25 a 14.00 a 14.35 a 15.15 a 15.55 c 16.45 d 16.55 a 17.10 a 18.00 a 18.40 a 19.55 e 20.50 a 21.50
Lies a 08.17 a 09.27 a 10.57 b 11.52 a 12.12 a 13.27 a 14.02 a 14.37 a 15.17 a 15.57 c 16.47 d 16.57 a 17.12 a 18.02 a 18.42 a 19.57 e 20.52 a 21.52
Hoorn a 08.20 a 09.30 a 11.00 b 11.55 a 12.15 a 13.30 a 14.05 a 14.40 a 15.20 a 16.00 c 16.50 d 17.00 a 17.15 a 18.05 a 18.45 a 20.00 e 20.55 a 21.55
Oosterend a 08.30 a 09.40 a 11.10 b 12.05 a 12.25 a 13.40 a 14.15 a 14.50 a 15.30 a 16.10 c 17.00 d 17.10 a 17.25 a 18.15 a 18.55 a 20.10 e 21.05 a 22.05
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt iedere vrijdag, 3, 16, 17, 22, 24 en 31 mei, 7, 12, 13, 14, 19, 20, 21 juni, 10, 12, 17, 19, 24, 26 en 31 juli, 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23 en 28 augustus, 16 en 23 oktober. Niet op 3 september.
c = Rijdt van maandag t/m zaterdag, 25 april, 30 mei en 6 juni. Niet op 24 mei.
d = Rijdt iedere zondag t/m 30 september, 24 mei. Niet op  25 april, 30 mei en 6 juni.
e = Rijdt iedere zondag, 14 en 18 juni.

LIJN 2: 26 maart t/m 31 oktober

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
W-Terschelling haven 09.10 a 11.35 11.55 13.45 15.00 b 16.05 16.55 18.25 c 21.35
Hee 09.16 a 11.41 12.01 13.51 15.06 . 17.01 18.31 c 21.41
Midsland centrum 09.20 a 11.45 12.05 13.55 15.10 . 17.05 18.35 c 21.45
Midsland Noord 09.23 a 11.48 12.08 13.58 15.13 . 17.07 s s
Midsland aan Zee 09.25 a 11.50 12.10 14.00 15.15 . 17.10 s s
West aan Zee (Paal 8) 09.35 a 12.00 12.20 14.10 15.25 b 16.15 17.20 s s
De hier boven genoemde ritten worden dagelijks gereden m.u.v.:
a = Rijdt iedere vrijdag, 3, 16, 17, 22, 24 en 31 mei, 7, 12, 13, 14, 19, 20, 21 juni, 10, 12, 17, 19, 24, 26 en 31 juli, 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23 en 28 augustus, 16 en 23 oktober. Niet op 3 september.
b = Zonder tussenstop naar West aan Zee Paal 8!
c = Rijdt alleen op vrijdag.
s = Alleen uitstappen.
LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee (Paal 8) b 08.35 b 09.50 c 10.55 b 11.20 b 13.10 b 14.25 b 15.35 b 16.20 b 17.40
Midsland aan Zee b 08.39 b 09.54 c 10.59 b 11.24 b 13.14 b 14.29 b 15.39 b 16.24 b 17.44
Midsland Noord b 08.42 b 09.57 c 11.02 b 11.27 b 13.17 a 13.57 b 14.32 a 15.07 b 15.42 b 16.27 b 17.47 a 18.32 a 19.17 d 19.37
Midsland centrum b 08.45 b 10.00 c 11.05 b 11.30 b 13.20 a 14.03 b 14.35 a 15.13 b 15.45 b 16.30 b 17.50 a 18.38 a 19.23 d19.43
Hee b 08.48 b 10.03 c 11.08 b 11.33 b 13.23 a 14.06 b 14.38 a 15.16 b 15.48 b 16.33 b 17.53 a 18.41 a 19.26 d 19.46
W-Terschelling haven b 09.00 b 10.15 c 11.20 b 11.45 b 13.35 a 14.15 b 14.50 a 15.25 b 16.00 b 16.45 b 18.05 a 18.50 a 19.35 d 19.50
a = Lijn 1 en rijdt dagelijks.
b = Rijdt dagelijks.
c = Rijdt iedere vrijdag, 3, 16, 17, 22, 24 en 31 mei, 7, 12, 13, 14, 19, 20, 21 juni, 10, 12, 17, 19, 24, 26 en 31 juli, 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23 en 28 augustus, 16 en 23 oktober. Rijdt niet op 3 september.
d = Lijn 1 en rijdt alleen wanneer er een extra veerboot om 20.25 uur vertrekt!

NACHTBUS t/m 31 oktober

De nachtbus rijdt alleen op vrijdag en zaterdag!

* In het rood aangegeven tijden worden gereden ZOLANG DE HORECA OM 00.00 UUR SLUIT!
*
In het blauw aangegeven tijden worden ook gereden als de corona-maatregelen zijn opgeheven!

a = Rijdt alléén met  Rock en Roll op zaterdag 11 september als de festivals weer zijn toegestaan!
s = Alleen uitstappen.

LIJN 9.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur * 21.55 * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55
Oosterend * 22.00 * 23.00 * 00.00 * 01.00 * 02.00
Hoorn * 22.05 * 23.05 * 00.05 * 01.05 * 02.05 a 03.05
Formerum * 22.10 * 23.10 * 00.10 * 01.10 * 02.10 a 03.10
Midsland centrum * 22.15 * 23.15 * 00.15 * 01.15 * 02.15 a 03.15
W-Terschelling haven * 22.25 * 23.25 * 00.25 * 01.25 * 02.25 a 03.25
LIJN 9.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30 a 03.30
Midsland centrum * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40 a 03.40
Formerum * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s s
Hoorn * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s s
Oosterend * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55 s s