busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen hebben aansluiting op de aankomsttijd van de boot. Hierdoor kan er vertraging zijn.


ZOMER 1 april t/m 31 oktober 2022

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur a 06.15 b 07.25 a 08.25 a 09.45 c 10.40 a 11.10 a 12.25 a 12.50 a 13.35 a 14.10 a 14.45 a 15.35 a 16.10 d 16.45 a 17.10 a 17.35 a 18.15 a 19.00 e 19.20 f 22.10
Oosterend a 06.20 b 07.30 a 08.30 a 09.50 c 10.45 a 11.15 a 12.30 a 12.55 a 13.40 a 14.15 a 14.50 a 15.40 a 16.15 d 16.50 a 17.15 a 17.40 a 18.20 a 19.05 e 19.25 f 22.15
Hoorn a 06.25 b 07.35 a 08.35 a 09.55 c 10.50 a 11.20 a 12.35 a 13.00 a 13.45 a 14.20 a 14.55 a 15.45 a 16.20 d 16.55 a 17.20 a 17.45 a 18.25 a 19.10 e 19.30 f 22.20
Lies a 06.27 b 07.37 a 08.37 a 09.57 c 10.52 a 11.22 a 12.37 a 13.02 a 13.47 a 14.22 a 14.57 a 15.47 a 16.22 d 16.57 a 17.22 a 17.47 a 18.27 a 19.12 e 19.32 f 22.22
Formerum a 06.30 b 07.40 a 08.40 a 10.00 c 10.55 a 11.25 a 12.40 a 13.05 a 13.50 a 14.25 a 15.00 a 15.50 a 16.25 d 17.00 a 17.25 a 17.50 a 18.30 a 19.15 e 19.35 f 22.25
Midsland noord a 06.32 b 07.42 a 13.52 a 15.02 d 17.02 a 18.32 a 19.17 e 19.37
Midsland centrum a 06.38 b 07.48 a 08.45 a 10.05 c 11.00 a 11.30 a 12.45 a 13.10 a 13.58 a 14.30 a 15.08 a 15.55 a 16.30 d 17.08 a 17.30 a 17.55 a 18.38 a 19.23 e 19.43 f 22.30
Hee a 06.41 b 07.51 a 08.48 a 10.08 c 11.03 a 11.33 a 12.48 a 13.13 a 14.01 a 14.33 a 15.11 a 15.58 a 16.33 d 17.11 a 17.33 a 17.58 a 18.41 a 19.26 e 19.46 f 22.33
W-Terschelling haven a 06.50 b 08.00 a 09.00 a 10.20 c 11.15 a 11.45 a 13.00 a 13.25 a 14.10 a 14.45 a 15.20 a 16.10 a 16.45 d 17.20 a 17.45 a 18.10 a 18.50 a 19.35 e 19.55 f 22.45
Sluit aan op de boot van: 7.05/7.25 09.15/09.25 10.35 11.35 12.30 14.25 14.55 15.35 16.25 17.30 17.50 18.35 19.25 20.25
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
c = Rijdt iedere vrijdag, 11, 13, 19 en 20 juni, 9, 11, 16, 18, 23, 25 en 30 juli, 1, 6, 8, 13 en 15 augustus.
d = Rijdt alleen op 10 juni.
e = Rijdt alleen wanneer er een extra veerboot om 20.25 uur vertrekt!
f = Rijdt dagelijks maar alleen als er geen nachtbus rijdt.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven a 08.00 a 09.05 a 10.40 b 11.25 a 11.55 a 13.05 a 13.35 a 14.15 a 14.55 a 15.40 c 16.25 d 16.35 a 16.55 e 17.35 a 17.45 a 18.25 a 19.40 f 20.35 g 21.05 a 21.35
Hee a 08.06 a 09.11 a 10.46 b 11.31 a 12.01 a 13.11 a 13.41 a 14.21 a 15.01 a 15.46 c 16.31 d 16.41 a 17.01 e 17.41 a 17.51 a 18.31 a 19.46 f 20.41 g 21.11 a 21.41
Midsland centrum a 08.10 a 09.15 a 10.50 b 11.35 a 12.05 a 13.15 a 13.45 a 14.25 a 15.05 a 15.50 c 16.35 d 16.45 a 17.05 e 17.45 a 17.55 a 18.35 a 19.50 f 20.45 g 21.15 a 21.45
Formerum a 08.15 a 09.20 a 10.55 b 11.40 a 12.10 a 13.20 a 13.50 a 14.30 a 15.10 a 15.55 c 16.40 d 16.50 a 17.10 e 17.50 a 18.00 a 18.40 a 19.55 f 20.50 g 21.20 a 21.50
Lies a 08.17 a 09.22 a 10.57 b 11.42 a 12.12 a 13.22 a 13.52 a 14.32 a 15.12 a 15.57 c 16.42 d 16.52 a 17.12 e 17.52 a 18.02 a 18.42 a 19.57 f 20.52 g 21.22 a 21.52
Hoorn a 08.20 a 09.25 a 11.00 b 11.45 a 12.15 a 13.25 a 13.55 a 14.35 a 15.15 a 16.00 c 16.45 d 16.55 a 17.15 e 17.55 a 18.05 a 18.45 a 20.00 f 20.55 g 21.25 a 21.55
Oosterend a 08.30 a 09.35 a 11.10 b 11.55 a 12.25 a 13.35 a 14.05 a 14.45 a 15.25 a 16.10 c 16.55 d 17.05 a 17.25 e 18.05 a 18.15 a 18.55 a 20.10 f 21.05 g 21.35 a 22.05
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt iedere vrijdag, 11, 13, 16, 19 en 20 juni, 9, 11, 16, 18, 23, 25 en 30 juli, 1, 6, 8, 13 en 15 augustus.
c = Rijdt van maandag t/m zaterdag,17 april en 5 juni. Niet op 18 april en 6 juni.
d = Rijdt iedere zondag, 18 april en 6 juni. Niet op 17 april en 5 juni.
e= Rijdt alleen op vrijdag, 2, 9, 25 en 26 mei.
f = Rijdt iedere zondag, 18 april, 6, 10 en 17 juni. Niet op 17 april en 5 juni.
g = Rijdt alleen op dinsdag, woensdag en donderdag in mei, juni, juli, augustus en september.

LIJN 2: 1 april t/m 31 oktober

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
W-Terschelling haven a 09.05 b 11.25 a 11.55 a 13.35 a 14.55 c 16.05 a 16.55 a 18.25 d 21.35
Hee a 09.11 b 11.31 a 12.01 a 13.41 a 15.01 . a 17.01 a 18.31 d 21.41
Midsland centrum a 09.15 b 11.35 a 12.05 a 13.45 a 15.05 . a 17.05 a 18.35 d 21.45
Midsland Noord a 09.18 b 11.38 a 12.08 a 13.48 a 15.08 . a 17.07 s s
Midsland aan Zee a 09.20 b 11.40 a 12.10 a 13.50 a 15.10 . a 17.10 s s
West aan Zee (Paal 8) a 09.30 b 11.50 a 12.20 a 14.00 a 15.20 c 16.15 a 17.20 s s
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt iedere vrijdag, 11, 13, 16, 19 en 20 juni, 9, 11, 16, 18, 23, 25 en 30 juli, 1, 6, 8, 13 en 15 augustus.
c = Rijdt vanaf 1 juni zonder tussenstop naar West aan Zee Paal 8!
d = Rijdt alleen op vrijdag.
s = Alleen uitstappen
LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee (Paal 8) b 08.35 b 09.55 c 10.50 b 11.20 b 13.00 b 14.20 b 15.35 b 16.20 b 17.35
Midsland aan Zee b 08.39 b 09.59 c 10.54 b 11.24 b 13.04 b 14.23 b 15.39 b 16.24 b 17.39
Midsland Noord b 08.42 b 10.02 c 10.57 b 11.27 b 13.07 a 13.52 b 14.27 a 15.02 b 15.42 b 16.27 f 17.02 b 17.42 d 18.32 a 19.17 e 19.37
Midsland centrum b 08.45 b 10.05 c 11.00 b 11.30 b 13.10 a 13.58 b 14.30 a 15.08 b 15.45 b 16.30 f 17.08 b 17.45 d 18.38 a 19.23 e 19.43
Hee b 08.48 b 10.08 c 11.03 b 11.33 b 13.13 a 14.01 b 14.33 a 15.11 b 15.48 b 16.33 f 17.11 b 17.48 d 18.41 a 19.26 e 19.46
W-Terschelling haven b 09.00 b 10.20 c 11.15 b 11.45 b 13.25 a 14.10 b 14.45 a 15.20 b 16.00 b 16.45 f 17.20 b 18.00 d 18.50 a 19.35 e 19.55
a = Lijn 1 en rijdt dagelijks.
b = Rijdt dagelijks.
c = Rijdt iedere vrijdag, 11, 13, 19 en 20 juni, 9, 11, 16, 18, 23, 25 en 30 juli, 1, 6, 8, 13 en 15 augustus.
d = Lijn 1 en rijdt alleen wanneer er een extra veerboot om 19.25 uur vertrekt!
e = Lijn 1 en rijdt alleen wanneer er een extra veerboot om 20.25 uur vertrekt!
f = Alleen op 10 juni.

NACHTBUS  1 april t/m 31 oktober

De nachtbus rijdt alleen op vrijdag en zaterdag en onderstaande data!

* Paasweekend: 15, 16 en 17 april.
* Hemelvaartweekend: 26, 27 en 28 mei.
* Pinksterweekend: 3, 4 en 5 juni.
* Oerol van 10 t/m 19 juni.
* Van 8 juli  t/m 27 augustus  dagelijks.

 

a = Alléén met Oerol van 10 t/m 19 juni.
b = Alléén met  Rock en Roll op zaterdag 10 september.
s = alleen uitstappen.

LIJN 9.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 20.00 a 21.00 * 22.00 * 23.00 * 01.00 * 02.00
Hoorn a 20.05 a 21.05 * 22.05 * 23.05 * 01.05 * 02.05 b 03.05
Formerum a 20.10 a 21.10 * 22.10 * 23.10 * 01.10 * 02.10 b 03.10
Midsland centrum a 20.15 a 21.15 * 22.15 * 23.15 * 00.20 * 01.15 * 02.15 b 03.15
W-Terschelling haven a 20.25 a 21.25 * 22.25 * 23.25 * 00.30 * 01.25 * 02.25 b 03.25
LIJN 9.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven a 20.30 a 21.30 * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30 b 03.30
Midsland centrum a 20.40 a 21.40 * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40 b 03.40
Formerum a 20.45 a 21.45 * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s s
Hoorn a 20.50 a 21.50 * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s s
Oosterend a 20.55 a 21.55 * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55 s s