busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen hebben aansluiting op de aankomsttijd van de boot. Hierdoor kan er vertraging zijn.


WINTER 1 nov. t/m 4 jan. 2021

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend x 06.30 b 07.30 c 08.10 b 08.40 a 09.50 d 10.55 a 11.20 a 12.40 e 13.15 a 14.00 f 14.45 a 15.10 a 15.30 a 16.20 a 17.40 g 18.30 a 18.55 h 19.30 i 21.15 k 22.25
Hoorn x 06.35 b 07.35 c 08.15 b 08.45 a 09.55 d 11.00 a 11.25 a 12.45 e 13.20 a 14.05 f 14.50 a 15.15 a 15.35 a 16.25 a 17.45 g 18.35 a 19.00 h 19.35 i 21.20 k 22.30
Lies x 06.37 b 07.37 c 08.17 b 08.47 a 09.57 d 11.02 a 11.27 a 12.47 e 13.22 a 14.07 f 14.52 a 15.17 a 15.37 a 16.27 a 17.47 g 18.37 a 19.02 h 19.37 i 21.22 k 22.32
Formerum x 06.40 b 07.40 c 08.20 b 08.50 a 10.00 d 11.05 a 11.30 a 12.50 e 13.25 a 14.10 f 14.55 a 15.20 a 15.40 a 16.30 a 17.50 g 18.40 a 19.05 h 19.40 i 21.25 k 22.35
Midsland Noord x 06.42 b 07.42 c 08.22 b 08.52 a 10.02 d 11.07 a 11.32 a 12.52 e 13.27 a 14.12 f 14.57 a 15.22 a 15.42 a 16.32 a 17.52 g 18.42 a 19.07 h 19.42 i 21.27 k 22.37
Midsland centrum x 06.48 b 07.48 c 08.28 b 08.58 a 10.08 d 11.13 a 11.38 a 12.58 e 13.33 a 14.18 f 15.03 a 15.28 a 15.48 a 16.38 a 17.58 g 18.48 a 19.13 h 19.48 i 21.33 k 22.43
Hee x 06.51 b 07.51 c 08.31 b 09.01 a 10.11 d 11.16 a 11.41 a 13.01 e 13.36 a 14.21 f 15.06 a 15.31 a 15.51 a 16.41 a 18.01 g 18.51 s h 19.51 i 21.36 k 22.46
W-Terschelling haven x 07.00 b 08.00 c 08.40 b 09.10 a 10.20 d 11.25 a 11.50 a 13.10 e 13.45 a 14.30 f 15.15 a 15.40 a 16.00 a 16.50 a 18.10 g 19.00 s h 20.00 i 21.45 k 22.55
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag en 1 november de rit van 08.40u. Niet op 25 en 26 december en 1 januari 2021.
c = Rijdt alleen op zondag, 25 en 26 december en 1 januari 2021. Niet op 1 november.
d = Rijdt alleen op 2 , 6, 13 en 20 november.
e = Rijdt alleen op 1, 6, 8, 13, 15, 20, 22, 27 november, 19, 20, 24, 27 en 28 december 1 en 3 januari 2021.
f = Rijdt alleen op 2 november, 18 december, 2 januari 2021.
g = Rijdt op 1 november, 19, 27 en 28 december, 1 en 3 januari 2021.
h = Rijdt alleen op 18 december en 2 januari 2021.
i = Rijdt iedere woensdag en donderdag en de zondagen in november en december en 1 januari 2021. Niet op 31 december. Bus rijdt alleen als de horeca weer open mag!
k = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en dinsdag. Niet op 25 en 26 december. Bus rijdt alleen als de horeca weer open mag!
x = Rijdt van maandag t/m zaterdag en 1 november. Niet op 1 januari 2021.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven b 08.00 a 09.20 a 10.40 g 10.55 c 11.30 a 12.00 a 13.25 b 13.40 a 14.35 a 15.45 a 17.05 a 18.20 d 20.30 e 21.00 f 21.45
Hee b 08.06 a 09.26 a 10.46 g 11.01 c 11.36 a 12.06 a 13.31 b 13.46 a 14.41 a 15.51 a 17.11 a 18.26 d 20.36 e 21.06 f 21.51
Midsland centrum b 08.10 a 09.30 a 10.50 g 11.05 c 11.40 a 12.10 a 13.35 b 13.50 a 14.45 a 15.55 a 17.15 a 18.30 d 20.40 e 21.10 f 21.55
Formerum b 08.15 a 09.35 a 10.55 s c 11.45 a 12.15 a 13.40 b 13.55 a 14.50 a 16.00 a 17.20 a 18.35 d 20.45 e 21.15 f 22.00
Lies b 08.17 a 09.37 a 10.57 s c 11.47 a 12.17 a 13.42 b 13.57 a 14.52 a 16.02 a 17.22 a 18.37 d 20.47 e 21.17 f 22.02
Hoorn b 08.20 a 09.40 a 11.00 s c 11.50 a 12.20 a 13.45 b 14.00 a 14.55 a 16.05 a 17.25 a 18.40 d 20.50 e 21.20 f 22.05
Oosterend b 08.30 a 09.50 a 11.10 s c 12.00 a 12.30 a 13.55 b 14.10 a 15.05 a 16.15 a 17.35 a 18.50 d 21.00 e 21.30 f 22.15
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag. Niet op 25 en 26 december en 1 januari 2021.
c = Rijdt alleen op 1, 2, 6, 13 en 20 november.
d = Rijdt iedere woensdag en donderdag en de zondagen in november en december en 1 januari 2021. Niet op 31 december.
e = Rijdt alleen op 25 en 26 december.
f = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en dinsdag. Niet op 25 en 26 december.
g = Rijdt alleen op zondag, 25 en 26 december en 1 januari 2021.

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
W-Terschelling haven b 09.20 d 10.55 e 11.30 c 12.00 c 13.40 c 14.45 c 16.00 c 17.05 c 18.20
Hee b 09.26 d 11.01 e 11.36 c 12.06 c 13.46 c 14.51 . c 17.11 c 18.26
Midsland centrum b 09.30 d 11.05 e 11.40 c 12.10 c 13.50 c 14.55 . c 17.15 c 18.30
Midsland noord s d 11.08 e 11.43 c 12.13 c 13.53 c 14.58 . c 17.18 s
Midsland aan Zee s d 11.10 e 11.45 c 12.15 c 13.55 c 15.00 . c 17.20 s
West aan Zee (Paal 8) s d 11.20 e 11.55 c 12.25 c 14.05 c 15.10 c 16.15 c 17.30 s
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag en van 18 december t/m 4 januari 2021 van maandag t/m zaterdag. Rijdt niet op 25 en 26 december en op 1 januari 2021.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag 1 november  en van 18 december t/m 4 januari 2021 dagelijks. De 16.00 u. rit gaat rechtstreeks naar West aan Zee.
d = Rijdt alleen op zondag, 25 en 26 december en 1 januari 2021. Niet op 1 november.
e = Rijdt alleen op 1, 2, 6, 13 en 20 november.
s = Alleen uitstappen.
LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee (Paal 8) a 08.15 b 08.45 d 11.00 c 11.25 c 14.15 c 15.35 c 16.25 c 17.45
Midsland aan Zee a 08.19 b 08.49 d 11.04 c 11.29 c 14.09 c 15.39 c 16.29 c 17.49
Midsland Noord a 08.22 b 08.52 d 11.07 c 11.32 c 14.12 c 15.42 c 16.32 c 17.52
Midsland centrum a 08.28 b 09.58 d 11.13 c 11.38 c 14.18 c 15.48 c 16.38 c 17.58
Hee a 08.31 b 09.01 d 11.16 c 11.41 c 14.21 c 15.51 c 16.41 c 18.01
W-Terschelling haven a 08.40 b 09.10 d 11.25 c 11.50 c 14.40 c 16.00 c 16.50 c 18.10
a = Rijdt alleen op zondag, 25 en 26 december en 1 januari 2021.
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag en van 18 december t/m 4 januari 2021 van maandag t/m zaterdag. Niet op 25 en 26 december en 1 januari 2021.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en van 18 december t/m 4 januari 2021 dagelijks.
d = Rijdt alleen op 2 , 6, 13 en 20 november.