busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen hebben aansluiting op de aankomsttijd van de boot. Hierdoor kan er vertraging zijn.

VANAF MAANDAG 1 APRIL RIJDEN WIJ DE ZOMERDIENST »


WINTER t/m 31 maart

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 06.00 b 06.15 b 06.30 c 07.30 d 08.00 e 08.45 f 09.50 f 11.15 g 12.00 f 12.25 f 13.55 f 15.05 f 15.30 f 16.20 f 17.30 h 18.45
Hoorn a 06.05 b 06.20 b 06.35 c 07.35 d 08.05 e 08.50 f 09.55 f 11.20 g 12.05 f 12.30 f 14.00 f 15.10 f 15.35 f 16.25 f 17.35 h 18.50
Lies a 06.07 b 06.22 b 06.37 c 07.37 d 08.07 e 08.52 f 09.57 f 11.22 g 12.07 f 12.32 f 14.02 f 15.12 f 15.37 f 16.27 f 17.37 h 18.52
Formerum a 06.10 b 06.25 b 06.40 c 06.40 d 08.10 e 08.55 f 10.00 f 11.25 g 12.10 f 12.35 f 14.05 f 15.15 f 15.40 f 16.30 f 17.40 h 18.55
Midsland Noord a 06.12 b 06.27 b 06.42 c 07.42 d 08.12 e 08.57 f 10.02 f 11.27 g 12.12 f 12.37 f 15.17 f 15.42 f 16.32 f 17.42
Midsland a 06.18 b 06.33 b 06.48 c 07.48 d 08.18 e 09.03 f 10.08 f 11.33 g 12.18 f 12.43 f 14.10 f 15.23 f 15.48 f 16.38 f 17.48
Hee a 06.21 b 06.36 b 06.51 c 07.51 d 08.21 e 09.06 f 10.11 f 11.36 g 12.21 f 12.46 f 14.13 f 15.26 f 15.51 f 16.41 f 17.51
West-Terschelling a 06.30 b 06.45 b 07.00 c 08.00 d 08.30 e 09.15 f 10.20 f 11.45 g 12.30 f 12.55 f 14.25 f 15.35 f 16.00 f 16.50 f 18.00
a = Rijdt alleen op maandag.
b = Rijdt van dinsdag t/m zaterdag.
c = Rijdt van maandag t/m vrijdag. Rijdt niet van 18 t/m 22 februari.
d = Rijdt alleen op zondag.
e = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
f = Rijdt dagelijks.
g = Rijdt alleen op 22 en 29 maart.
h = Rijdt dagelijks tot Midsland Centrum.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
West-Terschelling a 07.30 b 08.00 c 09.20 c 10.40 c 11.45 c 13.20 c 14.30 c 15.45 c 16.55 c 18.10 d 20.15 e 21.50
Hee a 07.36 b 08.06 c 09.26 c 10.46 c 11.51 c 13.26 c 14.36 c 15.51 c 17.01 c 18.16 d 20.21 e 21.56
Midsland a 07.40 b 08.10 c 09.30 c 10.50 c 11.55 c 13.30 c 14.40 c 15.55 c 17.05 c 18.20 d 20.25 e 22.00
Formerum s b 08.15 c 09.35 c 10.55 c 12.00 c 13.35 c 14.45 c 16.00 c 17.10 c 18.25 d 20.30 e 22.05
Lies s b 08.17 c 09.37 c 10.57 c 12.02 c 13.37 c 14.47 c 16.02 c 17.12 c 18.27 d 20.32 e 22.07
Hoorn s b 08.20 c 09.40 c 11.00 c 12.05 c 13.40 c 14.50 c 16.05 c 17.15 c 18.30 d 20.35 e 22.10
Oosterend s b 08.30 c 09.50 c 11.10 c 12.15 c 13.50 c 15.00 c 16.15 c 17.25 c 18.40 d 20.45 e 22.20
a = Rijdt van maandag t/m vrijdag. Rijdt niet van 18 t/m 22 februari.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag
c = Rijdt dagelijks.
d = Rijdt alleen op woensdag en donderdag en de zondagen in maart.
e = Rijdt alleen op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en dinsdag.
s = Alleen uitstappen.

Wij rijden vanaf de boten op verzoek via Midsland Noord.


LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee a 08.05 b 08.50 c 11.20 c 14.00 c 15.35 c 16.25
Midsland aan Zee a 08.09 b 08.54 c 11.24 c 14.04 c 15.39 c 16.29
Midsland Noord a 08.12 b 08.57 c 11.27 c 14.07 c 15.42 c 16.32
Midsland a 08.18 b 09.03 c 11.33 c 14.13 c 15.48 c 16.38
Hee a 08.21 b 09.06 c 11.36 c 14.16 c 15.51 c 16.41
West-Terschelling a 08.30 b 09.15 c 11.45 c 14.25 c 16.00 c 16.50

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
West-Terschelling b 09.20 a 10.40 c 11.45 c 13.20 c 16.55 c 18.10
Hee b 09.26 a 10.46 c 11.51 c 13.26 c 17.01 c 18.16
Midsland b 09.30 a 10.50 c 11.55 c 13.30 c 17.05 c 18.20
Midsland Noord s a 10.53 c 11.58 c 13.33 s s
Midsland aan Zee s a 10.55 c 12.00 c 13.35 s s
West aan Zee s a 11.00 c 12.05 c 13.40 s s
a = Rijdt alleen op zondag.
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag.
s = Alleen uitstappen.

NACHTBUS t/m 31 maart

LIJN 9.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend * 22.00 * 23.00 * 01.00 * 02.00
Hoorn * 22.05 * 23.05 * 01.05 * 02.05
Formerum * 22.10 * 23.10 * 01.10 * 02.10
Midsland * 22.15 * 23.15 * 00.20 * 01.15 * 02.15
West-Terschelling * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30
LIJN 9.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
West-Terschelling * 21.30 * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30
Midsland * 21.40 * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40
Formerum * 21.45 * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s
Hoorn * 21.50 * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s
Oosterend * 22.00 * 23.00 * 00.00 * 01.00 * 02.00 s
* Iedere vrijdag en zaterdag.
s = alleen uitstappen.
Zomerdienstregeling »