busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen sluiten aan op de aankomst van de boot.
Hierdoor kan er vertraging optreden.


WINTER 1 november t/m 25 januari 2023

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur x 06.15 b 07.25 c 08.05 b 08.30 a 09.45 k 10.25 d 10.45 a 11.15 a 12.35 a 13.40 a 14.50 a 15.35 a 16.15 a 17.35 f 18.15 a 19.00 g 19.20 h 21.00 i 22.20
Oosterend x 06.20 b 07.30 c 08.10 b 08.35 a 09.50 k 10.30 d 10.50 a 11.20 a 12.40 a 13.45 a 14.55 a 15.40 a 16.20 a 17.40 f 18.20 a 19.05 g 19.25 h 21.05 i 22.25
Hoorn x 06.25 b 07.35 c 08.15 b 08.40 a 09.55 k 10.35 d 10.55 a 11.25 a 12.45 a 13.50 a 15.00 a 15.45 a 16.25 a 17.45 f 18.25 a 19.10 g 19.30 h 21.10 i 22.30
Lies x 06.27 b 07.37 c 08.17 b 08.42 a 09.57 k 10.37 d 10.57 a 11.27 a 12.47 a 13.52 a 15.02 a 15.47 a 16.27 a 17.47 f 18.27 a 19.12 g 19.32 h 21.12 i 22.32
Formerum x 06.30 b 07.40 c 08.20 b 08.45 a 10.00 k 10.40 d 11.00 a 11.30 a 12.50 a 13.55 a 15.05 a 15.50 a 16.30 a 17.50 f 18.30 a 19.15 g 19.35 h 21.15 i 22.35
Midsland Noord x 06.32 b 07.42 c 08.22 b 08.47 a 10.02 k 10.42 d 11.02 a 11.32 a 12.52 a 13.57 a 15.07 a 15.52 a 16.32 a 17.52 f 18.32 a 19.17 g 19.37 h 21.17 i 22.37
Midsland centrum x 06.38 b 07.48 c 08.28 b 08.53 a 10.08 k 10.48 d 11.08 a 11.38 a 12.58 a 14.03 a 15.13 a 15.58 a 16.38 a 17.58 f 18.38 a 19.23 g 19.43 h 21.23 i 22.43
Hee x 06.41 b 07.51 c 08.31 b 08.56 a 10.11 k 10.51 d 11.11 a 11.41 a 13.01 a 14.06 a 15.16 a 16.01 a 16.41 a 18.01 f 18.41 s g 19.46 s s
West-Terschelling x 06.50 b 08.00 c 08.40 b 09.05 a 10.20 k 11.00 d 11.20 a 11.50 a 13.10 a 14.15 a 15.25 a 16.10 a 16.50 a 18.10 f 18.50 s g 19.55 s s
a = Rijdt dagelijks. De ritten van 12.30u. en 13.40u. worden op 6 november niet gereden.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag. Niet op 26 december.
c = Rijdt alleen op zondag en 26 december.
d = Rijdt alleen op 6 en 7 november.
f = Rijdt alleen wanneer er om 19.25 uur een boot vertrekt.
g = Rijdt alleen wanneer er om 20.25 uur een boot vertrekt.
h = Rijdt iedere woensdag, donderdag en zondag. Niet op 25 december.
i = Rijdt op zondag, maandag en dinsdag. Niet op 25 en 26 december.
k = Rijdt alleen op 6 november.
x = Rijdt van maandag t/m zaterdag, 6 november en 25 december.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
West-Terschelling b 08.00 a 09.05 a 10.40 g 10.55 c 11.25 a 12.05 a 13.10 b 13.35 a 14.20 a 15.45 a 17.05 a 18.20 d 20.30 e 21.00 f 21.45
Hee b 08.06 a 09.11 a 10.46 g 11.01 c 11.31 a 12.11 a 13.16 b 13.41 a 14.26 a 15.51 a 17.11 a 18.26 d 20.36 e 21.06 f 21.51
Midsland centrum b 08.12 a 09.17 a 10.52 g 11.07 c 11.37 a 12.17 a 13.22 b 13.47 a 14.32 a 15.57 a 17.17 a 18.32 d 20.42 e 21.12 f 21.57
Formerum b 08.15 a 09.20 a 10.55 s c 11.40 a 12.20 a 13.25 b 13.50 a 14.35 a 16.00 a 17.20 a 18.35 d 20.45 e 21.15 f 22.00
Lies b 08.17 a 09.22 a 10.57 s c 11.42 a 12.22 a 13.27 b 13.52 a 14.37 a 16.02 a 17.22 a 18.37 d 20.47 e 21.17 f 22.02
Hoorn b 08.20 a 09.25 a 11.00 s c 11.45 a 12.25 a 13.30 b 13.55 a 14.40 a 16.05 a 17.25 a 18.40 d 20.50 e 21.20 f 22.05
Oosterend b 08.30 a 09.35 a 11.10 s c 11.55 a 12.35 a 13.40 b 14.05 a 14.50 a 16.15 a 17.35 a 18.50 d 21.00 e 21.30 f 22.15
a = Rijdt dagelijks. De 12.00 uur en 13.10 uur ritten worden op 6 november niet gereden.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag. Niet op 26 december.
c = Rijdt alleen op 7 november.
d = Rijdt iedere woensdag en donderdag en de zondag. Niet op 25 december.
e = Rijdt alleen op 25 en 26 december.
f = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag, dinsdag. Niet op 25, 26 en 31 december.
g = Rijdt alleen op zondag en 26 december.

Wij rijden vanaf de boten op verzoek via Midsland Noord.


LIJN 2: 1 november t/m 8 januari 2023

Van 9 januari t/m 16 februari wordt lijn 2 niet gereden.

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
West-Terschelling b 09.05 d 10.55 e 11.25 c 12.05 c 13.35 c 14.45 c 16.00 c 17.05 c 18.20
Hee b 09.09 d 11.01 e 11.31 c 12.11 c 13.41 c 14.51 . c 17.11 c 18.26
Midsland centrum b 09.17 d 11.07 e 11.37 c 12.17 c 13.47 c 14.57 . c 17.17 c 18.32
Midsland noord s d 11.10 e 11.40 c 12.20 c 13.50 c 15.00 . c 17.20 s
Midsland aan Zee s d 11.12 e 11.42 c 12.22 c 13.52 c 15.02 . c 17.22 s
West aan Zee (Paal 8) s d 11.20 e 11.50 c 12.30 c 14.00 c 15.10 c 16.15 c 17.30 s
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag en maandag en van 23 december t/m 8 januari van maandag t/m zaterdag. Niet op 26 december.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en van 23 december t/m 8 januari dagelijks. De 12.00u. en 13.35u. uur ritten worden op 6 november niet gereden.
d = Rijdt alleen op zondag en 26 december.
e = Rijdt alleen op 7 november.
LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee (Paal 8) a 08.15 b 08.40 e 10.35 d 10.55 c 11.25 c 14.15 c 15.35 c 16.25 c 17.45
Midsland aan Zee a 08.19 b 08.44 e 10.39 d 10.59 c 11.29 c 14.19 c 15.39 c 16.29 c 17.49
Midsland Noord a 08.22 b 08.47 e 10.42 d 11.02 c 11.32 c 14.22 c 15.42 c 16.32 c 17.52
Midsland centrum a 08.28 b 08.53 e 10.48 d 11.08 c 11.38 c 14.28 c 15.48 c 16.38 c 17.58
Hee a 08.31 b 08.56 e 10.51 d 11.11 c 11.41 c 14.31 c 15.51 c 16.41 c 18.01
West-Terschelling a 08.40 b 09.05 e 11.00 d 11.20 c 11.50 c 14.40 c 16.00 c 16.50 c 18.10
a = Rijdt alleen op zondag en 26 december.
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag en van 23 december t/m 8 januari van maandag t/m zaterdag.
       Niet op 26 december.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en van 23 december t/m 8 januari dagelijks. De 14.15u. Rit wordt op 6 november niet gereden.
d = Rijdt alleen op 6 en 7 november.
e = Rijdt alleen op 6 november.

NACHTBUS 1 november t/m 31 maart 2023

* De nachtbus rijdt alleen op vrijdag en zaterdag en op 6 november.
Rijdt niet op 31 december.

LIJN 9.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur * 21.55 * 22.55 * 00.55 * 01.55
Oosterend * 22.00 * 23.00 * 01.00 * 02.00
Hoorn * 22.05 * 23.05 * 01.05 * 02.05
Formerum * 22.10 * 23.10 * 01.10 * 02.10
Midsland centrum * 22.15 * 23.15 * 00.20 * 01.15 * 02.15
West-Terschelling * 22.25 * 23.25 * 00.30 * 01.25 * 02.25
LIJN 9.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
West-Terschelling * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30
Midsland centrum * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40
Formerum * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s
Hoorn * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s
Oosterend * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55 s
s = Alleen uitstappen.