busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen hebben aansluiting op de aankomsttijd van de boot. Hierdoor kan er vertraging zijn.

Op 26 maart start de zomerdienstregeling.

Zomerdienstregeling


WINTER 5 jan. t/m 25 maart 2021

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur a 06.15 a 07.25 b 08.10 a 08.25 c 09.50 c 11.15 c 12.35 d 13.15 c 13.55 c 15.05 c 15.35 c 16.15 c 17.35 c 18.55 f 21.05 g 22.10
Oosterend a 06.20 a 07.30 b 08.15 a 08.30 c 09.55 c 11.20 c 12.40 d 13.20 c 14.00 c 15.10 c 15.40 c 16.20 c 17.40 c 19.00 f 21.10 g 22.15
Hoorn a 06.25 a 07.35 b 08.20 a 08.35 c 10.00 c 11.25 c 12.45 d 13.25 c 14.05 c 15.15 c 15.45 c 16.25 c 17.45 c 19.05 f 21.15 g 22.20
Lies a 06.27 a 07.37 b 08.22 a 08.37 c 10.02 c 11.27 c 12.47 d 13.27 c 14.07 c 15.17 c 15.47 c 16.27 c 17.47 c 19.02 f 21.17 g 22.22
Formerum a 06.30 a 07.40 b 08.25 a 08.40 c 10.05 c 11.30 c 12.50 d 13.30 c 14.10 c 15.20 c 15.50 c 16.30 c 17.50 c 19.05 f 21.20 g 22.25
Midsland Noord a 06.32 a 07.42 b 08.27 a 08.42 c 10.07 c 11.32 c 12.52 d 13.32 c 14.12 e 14.22 c 15.22 c 15.52 c 16.32 c 17.52 c 19.07 f 21.22 g 22.27
Midsland a 06.38 a 07.48 b 08.33 a 08.48 c 10.13 c 11.38 c 12.58 d 13.38 c 14.18 e 14.28 c 15.28 c 15.58 c 16.38 c 17.58 c 19.13 f 21.28 g 22.33
Hee a 06.41 a 07.51 b 08.36 a 08.51 c 10.16 c 11.41 c 13.01 d 13.41 c 14.21 e 14.31 c 15.31 c 16.01 c 16.41 c 18.01 s f 21.31 g 22.36
W-Terschelling haven a 06.50 a 08.00 b 08.45 a 09.00 c 10.25 c 11.50 c 13.10 d 13.50 c 14.30 e 14.40 c 15.40 c 16.10 c 16.50 c 18.10 s f 21.40 g 22.45
Aansluiting boot van: 07.05/07.30 09.00 09.30 12.30 16.25 17.30 18.35
a = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
b = Rijdt alleen op zondag.
c = Rijdt dagelijks.
d = Rijdt alleen op 12, 19, 21, 26 en 28 februari en 5 maart.
e = Rijdt na 28 januari alleen op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en 16, 17 en 18 februari.
f = Rijdt alleen op woensdag en donderdag als de horeca open mag.
g = Rijdt alleen vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en dinsdag als de horeca open mag.
s = alleen uitstappen.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven a 08.00 c 09.10 c 10.40 b 11.00 c 12.00 c 13.25 a 13.40 c 14.35 c 15.45 c 17.00 c 18.25 d 20.35 e 21.35
Hee a 08.06 c 09.16 c 10.46 b 11.06 c 12.06 c 13.31 a 13.46 c 14.41 c 15.51 c 17.06 c 18.31 d 20.39 e 21.41
Midsland a 08.10 c 09.20 c 10.50 b 11.10 c 12.10 c 13.35 a 13.50 c 14.45 c 15.55 c 17.10 c 18.35 d 20.45 e 21.45
Formerum a 08.15 c 09.30 c 10.55 s c 12.15 c 13.40 a 13.55 c 14.50 c 16.00 c 17.15 c 18.40 d 20.50 e 21.50
Lies a 08.17 c 09.32 c 10.57 s c 12.17 c 13.42 a 13.57 c 14.52 c 16.02 c 17.17 c 18.42 d 20.52 e 21.52
Hoorn a 08.20 c 09.35 c 11.00 s c 12.20 c 13.45 a 14.00 c 14.55 c 16.05 c 17.20 c 18.45 d 20.55 e 21.55
Oosterend a 08.30 c 09.45 c 11.10 s c 12.30 c 13.55 a 14.10 c 15.05 c 16.15 c 17.30 c 18.55 d 21.05 e 22.05
a = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
b = Rijdt alleen op zondag.
c = Rijdt dagelijks.
d = Rijdt alleen op woensdag, donderdag en zondag.
e = Rijdt alleen op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en dinsdag.
s = alleen uitstappen.

LIJN 2: 29 januari t/m 25 maart.

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
W-Terschelling a 09.10 b 11.00 c 12.00 c 13.40 c 17.00 c 18.25
Hee a 09.16 b 11.06 c 12.06 c 13.46 c 17.06 c 18.31
Midsland a 09.20 b 11.10 c 12.10 c 13.50 c 17.10 c 18.35
Midsland Noord s b 11.13 c 12.13 c 13.53 s s
Midsland aan Zee s b 11.15 c 12.15 c 13.55 s s
West aan Zee s b 11.20 c 12.20 c 14.00 s s
a = Rijdt alleen op vrijdag, zaterdag, maandag en 16, 17,18, 23, 24 en 25 februari.
b = Rijdt alleen op zondag.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en 16, 17, 18, 23, 24 en 25 februari.
s = Alleen uitstappen.
LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee (Paal 8) a 08.20 b 08.35 c 11.25 c 14.15 c 15.45 c 16.25
Midsland aan Zee a 08.24 b 08.39 c 11.29 c 14.19 c 15.49 c 16.29
Midsland Noord a 08.27 b 08.42 c 11.32 c 14.22 c 15.52 c 16.32
Midsland a 08.33 b 08.48 c 11.38 c 14.28 c 15.58 c 16.38
Hee a 08.36 b 08.51 c 11.41 c 14.31 c 16.01 c 16.46
W-Terschelling haven a 08.45 b 09.00 c 11.50 c 14.40 c 16.10 c 16.55
a = Rijdt alleen op zondag.
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag en 16, 17, 18, 23, 24 en 25 februari.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag en 16, 17, 18, 23, 24 en 25 februari.