busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen hebben aansluiting op de aankomsttijd van de boot. Hierdoor kan er vertraging zijn.


WINTER 1 november t/m 31 maart 2022

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur x 06.15 b 07.25 c 08.05 b 08.35 a 09.45 k 10.25 d 10.45 a 11.15 a 12.30 e 12.55 a 13.40 a 14.50 a 15.35 a 16.15 a 17.35 f 18.15 a 19.00 g 19.20 h 21.05 i 22.20
Oosterend x 06.20 b 07.30 c 08.10 b 08.40 a 09.50 k 10.30 d 10.50 a 11.20 a 12.35 e 13.00 a 13.45 a 14.55 a 15.40 a 16.20 a 17.40 f 18.20 a 19.05 g 19.25 h 21.10 i 22.25
Hoorn x 06.25 b 07.35 c 08.15 b 08.45 a 09.55 k 10.35 d 10.55 a 11.25 a 12.40 e 13.05 a 13.50 a 15.00 a 15.45 a 16.25 a 17.45 f 18.25 a 19.10 g 19.30 h 21.15 i 22.30
Lies x 06.27 b 07.37 c 08.17 b 08.47 a 09.57 k 10.37 d 10.57 a 11.27 a 12.42 e 13.07 a 13.52 a 15.02 a 15.47 a 16.27 a 17.47 f 18.27 a 19.12 g 19.32 h 21.17 i 22.32
Formerum x 06.30 b 07.40 c 08.20 b 08.50 a 10.00 k 10.40 d 11.00 a 11.30 a 12.45 e 13.10 a 13.55 a 15.05 a 15.50 a 16.30 a 17.50 f 18.30 a 19.15 g 19.35 h 21.20 i 22.35
Midsland Noord x 06.32 b 07.42 c 08.22 b 08.52 a 10.02 k 10.42 d 11.02 a 11.32 a 12.47 e 13.12 a 13.57 a 15.07 a 15.52 a 16.32 a 17.52 f 18.32 a 19.17 g 19.37 h 21.22 i 22.37
Midsland centrum x 06.38 b 07.48 c 08.28 b 08.58 a 10.08 k 10.48 d 11.08 a 11.38 a 12.53 e 13.18 a 14.03 a 15.13 a 15.58 a 16.38 a 17.58 f 18.38 a 19.23 g 19.43 h 21.28 i 22.43
Hee x 06.41 b 07.51 c 08.31 b 09.01 a 10.11 k 10.51 d 11.11 a 11.41 a 12.56 e 13.21 a 14.06 a 15.16 a 16.01 a 16.41 a 18.01 f 18.41 s g 19.46 s s
W-Terschelling haven x 06.50 b 08.00 c 08.40 b 09.10 a 10.20 k 11.00 d 11.20 a 11.50 a 13.05 e 13.30 a 14.15 a 15.25 a 16.10 a 16.50 a 18.10 f 18.50 s g 19.55 s s
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag en 7 november. Niet op 25 december en 1 januari. De rit van 07.25u. wordt niet gereden op 7 november.
c = Rijdt alleen op zondag, 25 december en 1 januari.
d = Rijdt alleen op 5, 7 en 8 november en 27 maart.
e = Rijdt alleen wanneer er om 14.05 uur een boot vertrekt.
f = Rijdt alleen wanneer er om 19.05 uur een boot vertrekt.
g = Rijdt alleen wanneer er om 20.25 uur een boot vertrekt.
h = Rijdt iedere woensdag en donderdag en zondag, 5 november en 1 januari. Niet op 26 december.
i = Rijdt op zondag, maandag en dinsdag. Niet op 26 december.
k = Rijdt alleen op 7 november.
x = Rijdt van maandag t/m zaterdag, 7 november en 26 december. Niet op 1 januari.
s = Alleen uitstappen
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven b 08.00 a 09.05 a 10.40 g 10.55 c 11.25 a 12.00 a 13.10 h 13.35 j 13.40 a 14.20 a 15.45 a 17.00 a 18.20 d 20.30 e 21.00 f 21.35
Hee b 08.06 a 09.11 a 10.46 g 11.01 c 11.31 a 12.06 a 13.16 h 13.41 j 13.46 a 14.26 a 15.51 a 17.06 a 18.26 d 20.36 e 21.06 f 21.41
Midsland centrum b 08.10 a 09.15 a 10.50 g 11.05 c 11.35 a 12.10 a 13.20 h 13.45 j 13.50 a 14.30 a 15.55 a 17.10 a 18.35 d 20.40 e 21.10 f 21.45
Formerum b 08.15 a 09.20 a 10.55 s c 11.40 a 12.15 a 13.25 h 13.50 j 13.55 a 14.35 a 16.00 a 17.15 a 18.35 d 20.45 e 21.15 f 21.50
Lies b 08.17 a 09.22 a 10.57 s c 11.42 a 12.17 a 13.27 h 13.52 j 13.57 a 14.37 a 16.02 a 17.17 a 18.37 d 20.47 e 21.17 f 21.52
Hoorn b 08.20 a 09.25 a 11.00 s c 11.45 a 12.20 a 13.30 h 13.55 j 14.00 a 14.40 a 16.05 a 17.20 a 18.40 d 20.50 e 21.20 f 21.55
Oosterend b 08.30 a 09.35 a 11.10 s c 11.55 a 12.30 a 13.40 h 14.05 j 14.10 a 14.50 a 16.15 a 17.30 a 18.50 d 21.00 e 21.30 f 22.05
a = Rijdt dagelijks. De 12.00 uur en 13.10 uur ritten worden op 7 november niet gereden.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag. Niet op 25 december en 1 januari.
c = Rijdt alleen op 5, 7 en 8 november.
d = Rijdt iedere woensdag en donderdag en de zondag, 5 november en 1 januari. Niet op 26 december.
e = Rijdt alleen op 25 en 26 december.
f = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag, dinsdag, 4 november, 23 december en 24 maart. Niet op 25 en 26 december.
g = Rijdt alleen op zondag, 25 december en 1 januari.
h = Rijdt vanaf 11 januari van maandag t/m zaterdag en 27 maart.
j = Rijdt t/m 10 januari van maandag t/m zaterdag. Rijdt niet op 7 november, 25 december en 1 januari.

Wij rijden vanaf de boten op verzoek via Midsland Noord.


LIJN 2: 1 november t/m 31 maart 2022

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
W-Terschelling haven b 09.05 d 10.55 e 11.25 c 12.00 c 13.35 c 14.45 c 16.00 c 17.00 c 18.20
Hee b 09.09 d 11.01 e 11.31 c 12.06 c 13.41 c 14.51 . c 17.06 c 18.26
Midsland centrum b 09.15 d 11.05 e 11.35 c 12.10 c 13.45 c 14.55 . c 17.10 c 18.30
Midsland noord s d 11.08 e 11.38 c 12.13 c 13.48 c 14.58 . c 17.12 s
Midsland aan Zee s d 11.10 e 11.40 c 12.15 c 13.50 c 15.00 . c 17.15 s
West aan Zee (Paal 8) s d 11.20 e 11.50 c 12.25 c 14.00 c 15.10 c 16.15 c 17.25 s
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag, 7 november en van 24 december t/m 9 januari van maandag t/m zaterdag. Rijdt niet op 25 december en op 1 januari.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en van 24 december t/m 9 januari dagelijks. De 12.00 uur en 13.35 uur ritten worden  op 7 november niet gereden.
d = Rijdt alleen op zondag, 25 december en 1 januari.
e = Rijdt alleen op 5, 7 en 8 november.
s = Alleen uitstappen.
LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee (Paal 8) x 07.35 a 08.15 b 08.45 e 10.35 d 10.55 c 11.25 c 14.15 c 15.35 c 16.25 c 17.45
Midsland aan Zee x 07.39 a 08.19 b 08.49 e 10.39 d 10.59 c 11.29 c 14.09 c 15.39 c 16.29 c 17.49
Midsland Noord x 07.42 a 08.22 b 08.52 e 10.42 d 11.02 c 11.32 c 14.12 c 15.42 c 16.32 c 17.52
Midsland centrum x 07.48 a 08.28 b 08.58 e 10.48 d 11.08 c 11.38 c 14.18 c 15.48 c 16.38 c 17.58
Hee x 07.51 a 08.31 b 09.01 e 10.51 d 11.11 c 11.41 c 14.21 c 15.51 c 16.41 c 18.01
W-Terschelling haven x 08.00 a 08.40 b 09.10 e 11.00 d 11.20 c 11.50 c 14.40 c 16.00 c 16.50 c 18.10
a = Rijdt alleen op zondag, 25 december en 1 januari.
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag, 7 november en van 24 december t/m 9 januari van maandag t/m zaterdag.
Niet op 25 december en 1 januari.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en van 24 december t/m 9 januari dagelijks.
d = Rijdt alleen op 5, 7 en 8 november en 27 maart.
e = Rijdt alleen op 7 november
x = Rijdt alleen op 5 en 8 november.

NACHTBUS 1 november t/m 31 maart 2022

* De nachtbus rijdt alleen op vrijdag en zaterdag en 7 november.
Rijdt niet op 1 januari.

* In het rood aangegeven tijden worden gereden ZOLANG DE HORECA OM 00.00 UUR SLUIT!

* In het blauw aangegeven tijden worden ook gereden als de corona-maatregelen zijn opgeheven!

s = Alleen uitstappen.

LIJN 9.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur * 21.55 * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55
Oosterend * 22.00 * 23.00 * 00.00 * 01.00 * 02.00
Hoorn * 22.05 * 23.05 * 00.05 * 01.05 * 02.05
Formerum * 22.10 * 23.10 * 00.10 * 01.10 * 02.10
Midsland centrum * 22.15 * 23.15 * 00.15 * 01.15 * 02.15
W-Terschelling haven * 22.25 * 23.25 * 00.25 * 01.25 * 02.25
LIJN 9.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30
Midsland centrum * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40
Formerum * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s
Hoorn * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s
Oosterend * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55 s