busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

Winterdienstregeling 9 jan. – 31 maart 2024

De bussen sluiten aan op de aankomst van de boot.
Hierdoor kan er vertraging optreden.

Vanaf 1 april rijden wij de zomerdienstregeling deze kunt u hier bekijken.


WINTER 9 jan. t/m 31 maart 2024

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur b 06.15 b 07.25 c 08.05 b 08.30 a 09.45 d 10.45 a 11.15 e 12.00 a 12.30 a 13.40 a 14.50 a 15.35 a 16.15 a 17.35 a 19.00
Oosterend b 06.20 b 07.30 c 08.10 b 08.35 a 09.50 d 10.50 a 11.20 e 12.05 a 12.35 a 13.45 a 14.55 a 15.40 a 16.20 a 17.40 a 19.05
Hoorn b 06.25 b 07.35 c 08.15 b 08.40 a 09.55 d 10.55 a 11.25 e 12.10 a 12.40 a 13.50 a 15.00 a 15.45 a 16.25 a 17.45 a 19.10
Lies b 06.27 b 07.37 c 08.17 b 08.42 a 09.57 d 10.57 a 11.27 e 12.12 a 12.42 a 13.52 a 15.02 a 15.47 a 16.27 a 17.47 a 19.12
Formerum b 06.30 b 07.40 c 08.20 b 08.45 a 10.00 d 11.00 a 11.30 e 12.15 a 12.45 a 13.55 a 15.05 a 15.50 a 16.30 a 17.50 a 19.15
Midsland Noord b 06.32 b 07.42 c 08.22 b 08.47 a 10.02 d 11.02 a 11.32 e 12.17 a 12.47 a 13.57 a 15.07 a 15.52 a 16.32 a 17.52 a 19.17
Midsland centrum b 06.38 b 07.48 c 08.28 b 08.53 a 10.08 d 11.08 a 11.38 e 12.23 a 12.53 a 14.03 a 15.13 a 15.58 a 16.38 a 17.58 a 19.23
Hee b 06.41 b 07.51 c 08.31 b 08.56 a 10.11 d 11.11 a 11.41 e 12.26 a 12.56 a 14.06 a 15.16 a 16.01 a 16.41 a 18.01 s
W-Terschelling haven b 06.50 b 08.00 c 08.40 b 09.05 a 10.20 d 11.20 a 11.50 e 12.35 a 13.05 a 14.15 a 15.25 a 16.10 a 16.50 a 18.10 s
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
c = Rijdt alleen op zondag.
d = Rijdt alleen op 22, 24 en 29 maart.
e = Rijdt alleen op 22 en 24 maart.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven b 08.00 a 09.05 a 10.40 c 10.55 g 11.25 a 11.55 d 12.40 a 13.10 b 13.35 a 14.20 a 15.45 a 17.05 a 18.25 e 20.40 f 21.50
Hee b 08.06 a 09.11 a 10.46 c 11.01 g 11.31 a 12.01 d 12.46 a 13.16 b 13.41 a 14.26 a 15.51 a 17.11 a 18.31 e 20.46 f 21.56
Midsland centrum b 08.12 a 09.17 a 10.52 c 11.07 g 11.37 a 12.07 d 12.52 a 13.22 b 13.47 a 14.32 a 15.57 a 17.17 a 18.37 e 20.52 f 22.02
Formerum b 08.15 a 09.20 a 10.55 s g 11.40 a 12.10 d 12.55 a 13.25 b 13.50 a 14.35 a 16.00 a 17.20 a 18.40 e 20.55 f 22.05
Lies b 08.17 a 09.22 a 10.57 s g 11.42 a 12.12 d 12.57 a 13.27 b 13.52 a 14.37 a 16.02 a 17.22 a 18.42 e 20.57 f 22.07
Hoorn b 08.20 a 09.25 a 11.00 s g 11.45 a 12.15 d 13.00 a 13.30 b 13.55 a 14.40 a 16.05 a 17.25 a 18.45 e 21.00 f 22.10
Oosterend b 08.30 a 09.35 a 11.10 s g 11.55 a 12.25 d 13.10 a 13.40 b 14.05 a 14.50 a 16.15 a 17.35 a 18.55 e 21.10 f 22.20
a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag en 24 maart.
c = Rijdt alleen op zondag.
d = Rijdt alleen op 22 en 24 maart.
e = Rijdt iedere zondag en 21 en 28 februari, 6, 13, 20 en 27 maart.
f = Rijdt dagelijks. Niet op 21 en 28 februari, 6, 13, 20 en 27 maart.
g = Rijdt alleen op 22 en 29 maart.

Wij rijden vanaf de boten op verzoek via Midsland Noord.


LIJN 2: 9 februari t/m 31 maart 2024

vanaf 9 januari t/m 8 februari wordt lijn 2 niet gereden!

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
W-Terschelling haven b 09.05 d 10.55 f 11.25 c 11.55 e 12.40 c 13.35 c 15.00 c 16.10 c 17.05 c 18.25
Hee b 09.09 d 11.01 f 11.31 c 12.01 e 12.46 c 13.41 c 15.06 . c 17.11 c 18.31
Midsland centrum b 09.17 d 11.07 f 11.37 c 12.07 e 12.52 c 13.47 c 15.12 . c 17.17 c 18.37
Midsland noord s d 11.10 f 11.40 c 12.10 s c 13.50 c 15.15 . c 17.20 s
Midsland aan Zee s d 11.12 f 11.42 c 12.12 s c 13.52 c 15.17 . c 17.22 s
West aan Zee (Paal 8) s d 11.20 f 11.50 c 12.20 s c 14.00 c 15.25 c 16.25 c 17.25 s
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag en van 9 februari t/m 26 februari van maandag t/m zaterdag.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en van 9 februari t/m 26 februari dagelijks.
d = Alleen op zondag 
e = Rijdt alleen op 22 en 24 maart.
f = Rijdt alleen op 22 en 29 maart.
s = Alleen uitstappen.
LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee (Paal 8) a 08.15 b 08.40 d 10.55 c 11.25 e 12.10 c 14.15 c 15.45 c 16.25 c 17.45
Midsland aan Zee a 08.19 b 08.44 d 10.59 c 11.29 e 12.14 c 14.19 c 15.49 c 16.29 c 17.49
Midsland Noord a 08.22 b 08.47 d 11.02 c 11.32 e 12.17 c 14.22 c 15.52 c 16.32 c 17.52
Midsland centrum a 08.28 b 08.53 d 11.08 c 11.38 e 12.23 c 14.28 c 15.58 c 16.38 c 17.58
Hee a 08.31 b 08.56 d 11.11 c 11.41 e 12.26 c 14.31 c 16.01 c 16.41 c 18.01
W-Terschelling haven a 08.40 b 09.05 d 11.20 c 11.50 e 12.35 c 14.40 c 16.10 c 16.50 c 18.10
a = Rijdt alleen op zondag.
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag en van 9 februari t/m 26 februari van maandag t/m zaterdag.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en van 9 februari t/m 26 februari dagelijks.
d = Rijdt alleen op 22, 24 en 29 maart.
e = Rijdt alleen op 24 en 26 maart.

NACHTBUS 9 jan. t/m 31 maart 2024

* De nachtbus rijdt alleen op vrijdag
en zaterdag

LIJN 9.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Wierschuur * 21.40 * 22.40 * 00.40 * 01.40
Oosterend * 21.45 * 22.45 * 00.45 * 01.45
Hoorn * 21.50 * 22.50 * 00.50 * 01.50
Formerum * 21.55 * 22.55 * 00.55 * 01.55
Midsland centrum * 22.00 * 23.00 * 00.05 * 01.00 * 02.00
W-Terschelling haven * 22.10 * 23.10 * 00.15 * 01.10 * 02.10
LIJN 9.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven * 22.15 * 23.15 * 00.15 * 01.15 * 02.15
Midsland centrum * 22.25 * 23.25 * 00.25 * 01.25 * 02.25
Formerum * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 s
Hoorn * 22.35 * 23.35 * 00.35 * 01.35 s
Oosterend * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 s
s = Alleen uitstappen.