busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen hebben aansluiting op de aankomsttijd van de boot. Hierdoor kan er vertraging zijn.



WINTER 7 jan. t/m 31 maart 2020

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 06.25 a 07.30 b 08.10 a 08.40 c 09.55 c 11.15 c 12.25 d 13.25 c 13.55 c 15.05 c 15.30 c 16.15 c 17.40 c 18.55
Hoorn a 06.30 a 07.35 b 08.15 a 08.45 c 10.00 c 11.20 c 12.30 d 13.30 c 14.00 c 15.10 c 15.35 c 16.20 c 17.45 c 19.00
Lies a 06.32 a 07.37 b 08.17 a 08.47 c 10.02 c 11.22 c 12.32 d 13.32 c 14.02 c 15.12 c 15.37 c 16.22 c 17.47 c 19.02
Formerum a 06.35 a 07.40 b 08.20 a 08.50 c 10.05 c 11.25 c 12.35 d 13.35 c 14.05 c 15.15 c 15.40 c 16.25 c 17.50 c 19.05
Midsland Noord a 06.37 a 07.42 b 08.22 a 08.52 c 10.07 c 11.27 c 12.37 d 13.37 c 14.07 e 14.22 c 15.17 c 15.42 c 16.27 c 17.52 c 19.07
Midsland a 06.43 a 07.48 b 08.28 a 08.58 c 10.13 c 11.33 c 12.43 d 13.43 c 14.13 e 14.28 c 15.23 c 15.48 c 16.33 c 17.58 c 19.13
Hee a 06.46 a 07.51 b 08.31 a 09.01 c 10.16 c 11.36 c 12.46 d 13.46 c 14.16 e 14.31 c 15.26 c 15.51 c 16.36 c 18.01 s
West-Terschelling a 06.55 a 08.00 b 08.40 a 09.10 c 10.25 c 11.45 c 12.55 d 13.55 c 14.25 e 14.40 c 15.35 c 16.00 c 16.45 c 18.10 s
a = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
b = Rijdt alleen op zondag.
c = Rijdt dagelijks.
d = Rijdt alleen op 14, 21 en 28 februari, 6, 13, 20, 27 en 29 maart.
e = Rijdt na 13 februari alleen op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en 18, 19 en 20 februari.
s = alleen uitstappen
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
West-Terschelling a 08.05 c 09.20 c 10.40 b 10.55 c 11.45 c 13.15 a 13.40 c 14.30 c 15.40 c 16.55 c 18.20 d 20.30 e 21.50
Hee a 08.11 c 09.26 c 10.46 b 11.01 c 11.51 c 13.21 a 13.46 c 14.36 c 15.46 c 17.01 c 18.26 d 20.36 e 21.56
Midsland a 08.15 c 09.30 c 10.50 b 11.05 c 11.55 c 13.25 a 13.50 c 14.40 c 15.50 c 17.05 c 18.30 d 20.40 e 22.00
Formerum a 08.20 c 09.35 c 10.55 s c 12.00 c 13.30 a 13.55 c 14.45 c 15.55 c 17.10 c 18.35 d 20.45 e 22.05
Lies a 08.22 c 09.37 c 10.57 s c 12.02 c 13.32 a 13.57 c 14.47 c 15.57 c 17.12 c 18.37 d 20.47 e 22.07
Hoorn a 08.25 c 09.40 c 11.00 s c 12.05 c 13.35 a 14.00 c 14.50 c 16.00 c 17.15 c 18.40 d 20.50 e 22.10
Oosterend a 08.35 c 09.50 c 11.10 s c 12.15 c 13.45 a 14.10 c 15.00 c 16.10 c 17.25 c 18.50 d 21.00 e 22.20
a = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
b = Rijdt alleen op zondag.
c = Rijdt dagelijks.
d = Rijdt alleen op woensdag, donderdag en zondag.
e = Rijdt alleen op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en dinsdag.
s = alleen uitstappen.

Wij rijden vanaf de boten op verzoek via Midsland Noord.


Let op:
van 6 januari t/m 13 februari wordt lijn 2 niet gereden.


Onderstaande tijden gelden van 14 februari t/m 31 maart.

LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)
West aan Zee | Paal 8 a 08.15 b 08.45 c 11.20 c 14.15 c 15.35 c 16.20
Midsland aan Zee a 08.19 b 08.49 c 11.24 c 14.19 c 15.39 c 16.24
Midsland Noord a 08.22 b 08.52 c 11.27 c 14.22 c 15.42 c 16.27
Midsland a 08.25 b 08.58 c 11.33 c 14.28 c 15.48 c 16.33
Hee a 08.28 b 09.01 c 11.36 c 14.31 c 15.51 c 16.41
W-Terschelling | haven a 08.40 b 09.10 c 11.45 c 14.40 c 16.00 c 16.50
a = Rijdt alleen op zondag.
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag en 18, 19 en 20 februari.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag en 18, 19 en 20 februari.

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)
W-Terschelling | haven b 09.20 a 10.55 c 11.45 b 13.40 c 16.55 c 18.20
Hee b 09.26 a 11.01 c 11.51 b 13.46 c 17.01 c 18.26
Midsland b 09.30 a 11.05 c 11.55 b 13.50 c 17.05 c 18.30
Midsland Noord s a 11.08 c 11.58 b 13.53 s s
Midsland aan Zee s a 11.10 c 12.00 b 13.55 s s
West aan Zee | Paal 8 s a 11.15 c 12.05 b 14.00 s s
a = Rijdt alleen op zondag.
b = Rijdt alleen op vrijdag, zaterdag, maandag en 18, 19 en 20 februari.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en 18, 19 en 20 februari.
s = alleen uitstappen

NACHTBUS t/m 31 maart

* Iedere vrijdag en zaterdag.

LIJN 9.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend * 22.00 * 23.00 * 01.00 * 02.00
Hoorn * 22.05 * 23.05 * 01.05 * 02.05
Formerum * 22.10 * 23.10 * 01.10 * 02.10
Midsland * 22.15 * 23.15 * 00.20 * 01.15 * 02.15
West-Terschelling * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30
LIJN 9.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling (haven) * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30
Midsland * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40
Formerum * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45
Hoorn * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50
Oosterend * 23.00 * 00.00 * 01.00 * 02.00