busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

Berenloop bus 2021

Extra bussen met de Berenloop op zondag 7 november.

 

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend 08.40 09.50  10.30 10.50 15.40 16.20 17.40  19.05  19.25  
Hoorn 08.45 09.55  10.35 10.55 15.45 16.25 17.45  19.10  19.30  
Lies  08.47 09.57  10.37 10.57 15.47 16.27 17.47  19.12  19.32  
Formerum 08.50 10.00  10.40 11.00 15.50 16.30 17.50  19.15  19.35  
Midsland Noord 08.52 10.02  10.42 11.02 15.52 16.32 17.52  19.17  19.37  
Midsland 08.58 10.08  10.48 11.08 15.58 16.38 17.58  19.23  19.43  
Hee  09.01 10.11  10.51 11.11 16.01 16.41 18.01  19.26  19.46  
W-Terschelling 09.10 10.20  11.00 11.20 16.10 16.50 18.10  19.35  20.00  

De rittijden in het zwart geven aansluiting op de start.

De rittijden in het rood geven aansluiting op vertrekkende boten.

Tussen 14.00u. en 18.00u rijdt er ieder kwartier een bus van West Terschelling-haven naar Oosterend en terug.