busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen wachten op aankomst van de boten. Hierdoor kan er enige vertraging ontstaan.

Onderstaande dienstregeling is geldig t/m 31 oktober.
Van 1 november t/m januari 2021 rijden wij de winterdienstregeling.


HERFST 1 september t/m 31 oktober 2020

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)

Oosterend a 06.25 b 07.30 a 08.35 a 09.45 c 10.55 a 11.20 a 12.40 a 13.10 a 14.00 a 14.25 a 15.10 a 15.30 a 16.20 a 17.05 a 17.45 a 18.10 a 19.00 d 19.30 a 22.30
Hoorn a 06.30 b 07.35 a 08.40 a 09.50 c 11.00 a 11.25 a 12.45 a 13.15 a 14.05 a 14.30 a 15.15 a 15.35 a 16.25 a 17.10 a 17.50 a 18.15 a 19.05 d 19.35 a 22.35
Lies a 06.32 b 07.37 a 08.42 a 09.52 c 11.02 a 11.27 a 12.47 a 13.17 a 14.07 a 14.32 a 15.17 a 15.37 a 16.27 a 17.12 a 17.52 a 18.17 a 19.07 d 19.37 a 22.37
Formerum a 06.35 b 07.40 a 08.45 a 09.55 c 11.05 a 11.30 a 12.50 a 13.20 a 14.10 a 14.35 a 15.20 a 15.40 a 16.30 a 17.15 a 17.55 a 18.20 a 19.10 d 19.40 a 22.40
Midsland noord a 06.37 a 14.12 a 19.12 d 19.42 a 22.42
Midsland centrum a 06.43 b 07.45 a 08.50 a 10.00 c 11.10 a 11.35 a 12.55 a 13.25 a 14.18 a 14.40 a 15.25 a 15.45 a 16.35 a 17.20 a 18.00 a 18.25 a 19.18 d 19.48 a 22.48
Hee a 06.46 b 07.48 a 08.53 a 10.03 c 11.13 a 11.38 a 12.58 a 13.28 a 14.21 a 14.43 a 15.28 a 15.48 a 16.38 a 17.23 a 18.03 a 18.28 a 19.21 d 19.51 a 22.51
W-Terschelling haven a 06.55 b 08.00 a 09.05 a 10.15 c 11.25 a 11.50 a 13.10 a 13.40 a 14.30 a 14.55 a 15.40 a 16.00 a 16.50 a 17.35 a 18.15 a 18.40 a 19.30 d 20.00 a 23.00

a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
c = Rijdt iedere vrijdag, 7 en 14 september, 10, 12 en 31 oktober.
d = Rijdt alleen op 4, 7, 11, 14, 18 en 25 september, 2, 9, 10, 16, 17, 23 en 24 oktober.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend

W-Terschelling haven a 08.00 a 09.25 a 10.40 b 11.40 a 12.00 a 13.25 a 13.50 a 14.35 a 15.00 a 15.45 a 16.30 a 17.05 a 17.40 a 18.25 a 18.45 a 19.40 c 20.30 a 21.50
Hee a 08.06 a 09.31 a 10.46 b 11.46 a 12.06 a 13.31 a 13.56 a 14.41 a 15.06 a 15.51 a 16.36 a 17.11 a 17.46 a 18.31 a 18.51 a 19.46 c 20.36 a 21.56
Midsland centrum a 08.10 a 09.35 a 10.50 b 11.50 a 12.10 a 13.35 a 14.00 a 14.45 a 15.10 a 15.55 a 16.40 a 17.15 a 17.50 a 18.35 a 18.55 a 19.50 c 20.40 a 22.00
Formerum a 08.15 a 09.40 a 10.55 b 11.55 a 12.15 a 13.40 a 14.05 a 14.50 a 15.15 a 16.00 a 16.45 a 17.20 a 17.55 a 18.40 s a 19.55 c 20.45 a 22.05
Lies a 08.17 a 09.42 a 10.57 b 11.57 a 12.17 a 13.42 a 14.07 a 14.52 a 15.17 a 16.02 a 16.47 a 17.22 a 17.57 a 18.42 s a 19.57 c 20.47 a 22.07
Hoorn a 08.20 a 09.45 a 11.00 b 12.00 a 12.20 a 13.45 a 14.10 a 14.55 a 15.20 a 16.05 a 16.50 a 17.25 a 18.00 a 18.45 s a 20.00 c 20.50 a 22.10
Oosterend a 08.30 a 09.55 a 11.10 b 12.10 a 12.30 a 13.55 a 14.20 a 15.05 a 15.30 a 16.15 a 17.00 a 17.35 a 18.10 a 18.55 s a 20.10 c 21.00 a 22.20

a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt iedere vrijdag, 7 en 14 september, 10, 12 en 31 oktober.
c = Rijdt alleen op zondag.
s = aleen uitstappen.

LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)

West aan Zee (Paal 8) b 08.40 b 09.50 c 11.00 b 11.20 b 13.10 b 14.25 b 15.35 b 16.25 b 17.45
Midsland aan Zee b 08.44 b 09.54 c 11.04 b 11.24 b 13.14 b 14.29 b 15.39 b 16.29 b 17.49
Midsland Noord a 06.37 b 08.47 b 09.57 c 11.07 b 11.27 b 13.17 a 14.12 b 14.32 b 15.42 b 16.32 b 17.52 a 19.12 a 19.42 a 22.42
Midsland centrum a 06.43 b 08.50 b 10.00 c 11.10 b 11.30 b 13.20 a 14.18 b 14.35 b 15.45 b 16.35 b 17.55 a 19.18 a 19.48 a 22.48
Hee a 06.46 b 08.53 b 10.03 c 11.13 b 11.33 b 13.23 a 14.21 b 14.38 b 15.48 b 16.38 b 17.58 a 19.21 a 19.51 a 22.51
W-Terschelling haven a 06.55 b 09.05 b 10.15 c 11.25 b 11.45 b 13.40 a 14.30 b 14.50 b 16.00 b 16.50 b 18.10 a 19.30 a 20.00 a 23.00

a = Lijn 1 en rijdt dagelijks.
b = Rijdt dagelijks.
c = Rijdt iedere vrijdag, 7 en 14 september, 10, 12 en 31 oktober.

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)

W-Terschelling haven 09.25 a 11.40 11.55 13.50 15.00 b 16.05 17.00 18.25 c 21.50
Hee 09.31 a 11.46 12.01 13.56 15.06 . 17.06 18.31 c 21.56
Midsland centrum 09.35 a 11.50 12.05 14.00 15.10 . 17.10 18.35 c 22.00
Midsland Noord 09.38 a 11.53 12.08 14.03 15.13 . 17.13 s s
Midsland aan Zee 09.40 a 11.55 12.10 14.05 15.15 . 17.15 s s
West aan Zee (Paal 8) 09.50 a 12.05 12.20 14.15 15.25 b 16.15 17.25 s s

a = Rijdt iedere vrijdag, 7 en 14 september, 10, 12 en 31 oktober.
b = Zonder tussenstop naar West aan Zee Paal 8!
c = Rijdt alleen op vrijdag.
s = Alleen uitstappen