busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

De bussen wachten op aankomst van de boten. Hierdoor kan er enige vertraging ontstaan.


ZOMER 1 juli t/m 31 augustus 2020

LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)

Oosterend a 06.00 a 06.30 b 07.30 a 08.30 a 09.45 a 11.05 a 12.35 a 13.05 a 13.45 a 14.35 a 14.55 a 15.30 a 16.15 a 16.55 a 17.40 a 18.05 a 19.00 c 19.55 a 21.30
Hoorn a 06.05 a 06.35 b 07.35 a 08.35 a 09.50 a 11.10 a 12.40 a 13.10 a 13.50 a 14.40 a 15.00 a 15.35 a 16.20 a 17.00 a 17.45 a 18.10 a 19.05 c 20.00 a 21.35
Lies a 06.07 a 06.37 b 07.37 a 08.37 a 09.52 a 11.12 a 12.42 a 13.12 a 13.52 a 14.42 a 15.02 a 15.37 a 16.22 a 17.02 a 17.47 a 18.12 a 19.07 c 20.02 a 21.37
Formerum a 06.10 a 06.40 b 07.40 a 08.40 a 09.55 a 11.15 a 12.45 a 13.15 a 13.55 a 14.45 a 15.05 a 15.40 a 16.25 a 17.05 a 17.50 a 18.15 a 19.10 c 20.05 a 21.40
Midsland noord a 06.12 a 06.42 b 07.42 a 13.57 a 18.17 a 19.12 c 20.07 a 21.42
Midsland centrum a 06.18 a 06.48 b 07.48 a 08.45 a 10.00 a 11.20 a 12.50 a 13.20 a 14.03 a 14.50 a 15.10 a 15.45 a 16.30 a 17.10 a 17.55 a 18.23 a 19.18 c 20.13 a 21.48
Hee a 06.21 a 06.51 b 07.51 a 08.48 a 10.03 a 11.23 a 12.53 a 13.23 a 14.06 a 14.53 a 15.13 a 15.48 a 16.33 a 17.13 a 17.58 a 18.26 a 19.21 c 20.16 a 21.51
W-Terschelling haven a 06.30 a 07.00 b 08.00 a 09.00 a 10.15 a 11.35 a 13.05 a 13.35 a 14.15 a 15.05 a 15.25 a 16.00 a 16.45 a 17.25 a 18.10 a 18.35 a 19.30 c 20.25 a 22.00

a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
c = Rijdt alleen op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend

W-Terschelling haven a 08.00 a 09.00 a 10.25 b 11.30 a 12.00 a 13.10 d 13.40 b 14.00 a 14.20 a 15.10 a 15.40 a 16.20 a 17.00 a 17.30 a 18.25 a 19.40 c 20.20 b 20.55 d 21.35 a 22.05
Hee a 08.06 a 09.06 a 10.31 b 11.36 a 12.06 a 13.16 d 13.46 b 14.06 a 14.26 a 15.16 a 15.46 a 16.26 a 17.06 a 17.36 a 18.31 a 19.46 c 20.26 b 21.01 d 21.41 a 22.11
Midsland centrum a 08.10 a 09.10 a 10.35 b 11.40 a 12.10 a 13.20 d 13.50 b 14.10 a 14.30 a 15.20 a 15.50 a 16.30 a 17.10 a 17.40 a 18.35 a 19.50 c 20.30 b 21.05 d 21.40 a 22.15
Formerum a 08.15 a 09.15 a 10.40 b 11.45 a 12.15 a 13.25 d 13.55 b 14.15 a 14.35 a 15.25 a 16.00 a 16.35 a 17.15 a 17.45 a 18.40 a 19.55 c 20.35 b 21.10 d 21.50 a 22.20
Lies a 08.17 a 09.17 a 10.42 b 11.47 a 12.17 a 13.27 d 13.57 b 14.17 a 14.37 a 15.27 a 16.02 a 16.37 a 17.17 a 17.47 a 18.42 a 19.57 c 20.37 b 21.12 d 21.52 a 22.22
Hoorn a 08.20 a 09.20 a 10.45 b 11.50 a 12.20 a 13.30 d 14.00 b 14.20 a 14.40 a 15.30 a 16.05 a 16.40 a 17.20 a 17.50 a 18.45 a 20.00 c 20.40 b 21.15 d 21.55 a 22.25
Oosterend a 08.30 a 09.30 a 10.55 b 12.00 a 12.30 a 13.40 d 14.10 b 14.30 a 14.50 a 15.40 a 16.10 a 16.50 a 17.30 a 18.00 a 18.55 a 20.10 c 20.50 b 21.25 d 21.00 a 22.35

a = Rijdt dagelijks.
b = Rijdt alleen op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag.
d = Rijdt alleen op dinsdag, woensdag en donderdag.
c = Rijdt alleen op zondag.

LIJN 2.Van West aan Zee (Paal 8) naar West Terschelling (haven)

West aan Zee (Paal 8) b 08.35 b 09.50 b 11.10 b 12.30 b 13.10 b 14.30 b 15.35 b 16.20 b 17.45
Midsland aan Zee b 08.39 b 09.54 b 11.14 b 12.34 b 13.14 b 14.34 b 15.39 b 16.24 b 17.49
Midsland Noord b 08.42 b 09.57 b 11.17 b 12.37 b 13.17 a 13.57 b 14.37 b 15.42 b 16.27 b 17.52 a 18.17 a 19.12 c 19.57 a 21.42
Midsland centrum b 08.45 b 10.00 b 11.20 b 12.40 b 13.20 a 14.03 b 14.40 b 15.45 b 16.30 b 17.55 a 18.23 a 19.18 c 20.03 a 21.48
Hee b 08.48 b 10.03 b 11.23 b 12.43 b 13.23 a 14.06 b 14.43 b 15.48 b 16.33 b 17.58 a 18.26 a 19.21 c 20.06 a 21.51
W-Terschelling haven b 09.00 b 10.15 b 11.35 b 12.55 b 13.35 a 14.15 b 14.55 b 16.00 b 16.45 b 18.10 a 18.35 a 19.30 c 20.15 a 22.00

a = Lijn 1 en rijdt dagelijks.
b = Rijdt dagelijks.
c = Rijdt alleen op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag.

Vanaf Midsland Noord richting West-Terschelling zie ook LIJN 1

LIJN 2.Van West Terschelling (haven) naar West aan Zee (Paal 8)

W-Terschelling haven c 09.00 b 11.30 c 11.55 a 12.55 d 13.40 b 14.00 c 15.05 a 16.05 c 17.00 c 18.25 e 20.20 b 20.55 d 21.35
Hee c 09.06 b 11.36 c 12.01 . d 13.46 b 14.06 c 15.11 . c 17.06 c 18.31 e 20.26 b 21.01 d 21.41
Midsland centrum c 09.10 b 11.40 c 12.05 . d 13.50 b 14.10 c 15.15 . c 17.10 c 18.35 e 20.30 b 21.05 d 21.45
Midsland Noord c 09.13 b 11.43 c 12.08 . d 13.53 b 14.13 c 15.18 . c 17.13 s e 20.33 s
Midsland aan Zee c 09.15 b 11.45 c 12.10 . d 13.55 b 14.15 c 15.20 . c 17.15 s e 20.35 s
West aan Zee (Paal 8) c 09.25 b 11.55 c 12.20 a 13.05 d 14.05 b 14.25 c 15.30 a 16.15 c 17.25 s e 20.35 s

a = Zonder tussenstop naar West aan Zee Paal 8!
b = Rijdt alleen op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag.
c = Rijdt dagelijks.
d = Rijdt alleen op dinsdag, woensdag en donderdag.
e = Rijdt alleen op zondag.
s = Alleen uitstappen.
Dienstregeling juli & aug. »