busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

Aangepaste dienstregeling i.v.m. covid-19

Onderstaande dienstregeling is van toepassing tot en met 31 mei. Vanaf 1 juni rijden we de zomerdienstregeling.


LIJN 1.   Van Oosterend naar West Terschelling (haven)

Oosterend d 06.00 b 06.25 c 07.30 a 08.40 b 09.50 b 11.05 b 12.35 b 13.55 b 15.05 b 15.45 b 16.15 b 17.40 e 18.50 f 20.00
Hoorn d 06.05 b 06.30 c 07.35 a 08.45 b 09.55 b 11.10 b 12.40 b 14.00 b 15.10 b 15.50 b 16.20 b 17.45 e 18.55 f 20.05
Lies d 06.07 b 06.32 c 07.37 a 08.47 b 09.57 b 11.12 b 12.42 b 14.02 b 15.12 b 15.52 b 16.22 b 17.47 e 18.57 f 20.07
Formerum d 06.10 b 06.35 c 07.40 a 08.50 b 10.00 b 11.15 b 12.45 b 14.05 b 15.15 b 15.55 b 16.25 b 17.50 e 19.00 f 20.10
Midsland Noord d 06.12 b 06.37 c 07.42 a 08.52 b 10.02 b 11.17 b 12.47 b 14.07 b 15.17 b 15.57 b 16.27 b 17.52 e 19.02 f 20.12
Midsland d 06.18 b 06.43 c 07.48 a 08.58 b 10.08 b 11.23 b 12.53 b 14.13 b 15.23 b 16.03 b 16.33 b 17.58 e 19.08 f 20.15
Hee d 06.21 b 06.46 c 07.51 a 09.01 b 10.11 b 11.26 b 12.56 b 14.16 b 15.26 b 16.06 b 16.36 b 18.01 e 19.11 f 20.18
W-Terschelling haven d 06.30 b 06.55 c 08.00 a 09.10 b 10.20 b 11.35 b 13.05 b 14.25 b 15.35 b 16.15 b 16.45 b 18.10 e 19.20 f 20.30
a = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
b = Rijdt dagelijks.
c = Rijdt alleen op 20, 21, 24 en 29 mei.
d = Rijdt alleen op 20, 21, 24, 29 en 30 mei.
e = Rijdt alleen op 20, 21, 23, 24 en 29 mei.
f = Rijdt alleen op 24 en 31 mei.

VANAF DE BOTEN RIJDEN WE OP VERZOEK VIA MIDSLAND NOORD.

LIJN 1.   Van West Terschelling (haven) naar Oosterend

W-Terschelling haven a 08.00 b 09.20 b 10.30 b 11.55 b 13.15 b 14.30 b 15.40 b 17.00 b 18.15 b 22.05
Hee a 08.06 b 09.26 b 10.36 b 12.01 b 13.21 b 14.36 b 15.46 b 17.06 b 18.21 b 22.11
Midsland a 08.10 b 09.30 b 10.40 b 12.05 b 13.25 b 14.40 b 15.50 b 17.10 b 18.25 b 22.15
Formerum a 08.15 b 09.35 b 10.45 b 12.10 b 13.30 b 14.45 b 15.55 b 17.15 b 18.30 b 22.20
Lies a 08.17 b 09.37 b 10.47 b 12.12 b 13.32 b 14.47 b 15.57 b 17.17 b 18.32 b 22.22
Hoorn a 08.20 b 09.40 b 10.50 b 12.15 b 13.35 b 14.50 b 16.00 b 17.20 b 18.35 b 22.25
Oosterend a 08.30 b 09.50 b 11.00 b 12.25 b 13.45 b 15.00 b 16.10 b 17.30 b 18.45 b 22.35
a = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
b = Rijdt dagelijks.

Zomerdienstregeling »