busdienst Terschelling
Bus-Terschelling.nl

Aangepaste dienstregeling v.a. ZONDAG 22 MAART



LIJN 1.Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 06.25 a 08.40 b 09.50 b 11.05 b 12.35 b 13.55 b 15.05 b 15.45 b 16.15 b 17.40
Hoorn a 06.30 a 08.45 b 09.55 b 11.10 b 12.40 b 14.00 b 15.10 b 15.50 b 16.20 b 17.45
Lies a 06.32 a 08.47 b 09.57 b 11.12 b 12.42 b 14.02 b 15.12 b 15.52 b 16.22 b 17.47
Formerum a 06.35 a 08.50 b 10.00 b 11.15 b 12.45 b 14.05 b 15.15 b 15.55 b 16.25 b 17.50
Midsland Noord a 06.37 a 08.52 b 10.02 b 11.17 b 12.47 b 14.07 b 15.17 b 15.57 b 16.27 b 17.52
Midsland a 06.43 a 08.58 b 10.08 b 11.23 b 12.53 b 14.13 b 15.23 b 16.03 b 16.33 b 17.58
Hee a 06.46 a 09.01 b 10.11 b 11.26 b 12.56 b 14.16 b 15.26 b 16.06 b 16.36 b 18.01
W-Terschelling haven a 06.55 a 09.10 b 10.20 b 11.35 b 13.05 b 14.25 b 15.35 b 16.15 b 16.45 b 18.10
a = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
b = Rijdt dagelijks.
LIJN 1.Van West Terschelling (haven) naar Oosterend
W-Terschelling haven a 08.00 b 09.20 b 10.30 b 11.45 b 13.15 b 14.30 c 15.00 b 15.40 b 16.55 b 18.15 b 21.00
Hee a 08.06 b 09.26 b 10.36 b 11.51 b 13.21 b 14.36 c 15.06 b 15.46 b 17.01 b 18.21 b 21.06
Midsland a 08.10 b 09.30 b 10.40 b 11.55 b 13.25 b 14.40 c 15.10 b 15.50 b 17.05 b 18.25 b 21.10
Formerum a 08.15 b 09.35 b 10.45 b 12.00 b 13.30 b 14.45 c 15.15 b 15.55 b 17.10 b 18.30 b 21.15
Lies a 08.17 b 09.37 b 10.47 b 12.02 b 13.32 b 14.47 c 15.17 b 15.57 b 17.12 b 18.32 b 21.17
Hoorn a 08.20 b 09.40 b 10.50 b 12.05 b 13.35 b 14.50 c 15.20 b 16.00 b 17.15 b 18.35 b 21.20
Oosterend a 08.30 b 09.50 b 11.00 b 12.15 b 13.45 b 15.00 c 15.30 b 16.10 b 17.25 b 18.45 b 21.30
a = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
b = Rijdt dagelijks.
c = Rijdt alleen op zondag.


Lijn 2 – vervalt

Nachtdienst – vervalt

Zomerdienstregeling »