Zomerdienstregeling van 14 april 2017 tot en met 30 september 2017

Van West Terschelling (haven) naar Oosterend en terug: lijn 1

Van West Terschelling (haven) naar Oosterend

W-Terschelling haven a 07.30 b 08.00 b 09.25 b 10.40 f 11.25 b 12.00 b 13.25 b 13.55 b 14.30 b 15.05 b 15.40 c 16.20 b 17.00 b 18.15 b 19.40 d 20.20 e 21.50
Hee a 07.36 b 08.06 b 09.31 b 10.46 f 11.31 b 12.06 b 13.31 b 14.01 b 14.36 b 15.11 b 15.46 c 16.26 b 17.06 b 18.21 b 19.46 d 20.26 e 21.56
Midsland a 07.40 b 08.10 b 09.35 b 10.50 f 11.35 b 12.10 b 13.35 b 14.05 b 14.40 b 15.15 b 15.50 c 16.30 b 17.10 b 18.25 b 19.50 d 20.30 e 22.00
Formerum s b 08.15 b 09.40 b 10.55 f 11.40 b 12.15 b 13.40 b 14.10 b 14.45   b 15.55 s b 17.15 b 18.30 b 19.55 d 20.35 e 22.05
Lies s b 08.17 b 09.42 b 10.57 f 11.42 b 12.17 b 13.42 b 14.12 b 14.47   b 15.57 s b 17.17 b 18.32 b 19.57 d 20.37 e 22.07
Hoorn s b 08.20 b 09.45 b 11.00 f 11.45 b 12.20 b 13.45 b 14.15 b 14.50   b 16.00 s b 17.20 b 18.35 b 20.00 d 20.40 e 22.10
Oosterend s b 08.30 b 09.55 b 11.10 f 11.55 b 12.30 b 13.55 b 14.25 b 15.00   b 16.10 s b 17.30 b 18.45 b 20.10 d 20.50 e 22.20

a = Rijdt van maandag t/m zaterdag. Niet op 17 april en 5 juni.
b = Rijdt dagelijks. De rit van 15.05 uur rijdt tot Midsland.
c = Rijdt dagelijks maar wacht iedere vrijdag en 17, 30 april, 28 mei, 5, 11, 12 en 19 juni en 3 september op de snelboot. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
d = Rijdt alleen op zondag, 17 en 28 april, 5 mei, 2, 5, 9, 12, 16 en 17 juni. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
e = Rijdt dagelijks. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
f = Rijdt alleen op 14 en 28 april, 5, 25, 26 en 28 mei, 2, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16 en 18 juni, 7, 14, 21 en 28 juli, 4, 11 en 18 augustus.
s = Alleen uitstappen.

Wij wachten op de aankomst van de boot, hierdoor kan de bus vertraging hebben!


Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 06.00 b 06.15 c 06.30 d 07.30 e 08.30 e 09.55 e 11.15 e 12.35 e 13.15 e 13.55 e 14.30 e 15.05 e 15.30 f 16.00 e 16.20 e 17.35 e 18.50 g 19.45
Hoorn a 06.05 b 06.20 c 06.35 d 07.35 e 08.35 e 10.00 e 11.20 e 12.40 e 13.20 e 14.00 e 14.35 e 15.10 e 15.35 f 16.05 e 16.25 e 17.40 e 18.55 g 19.50
Lies a 06.07 b 06.22 c 06.37 d 07.37 e 08.37 e 10.02 e 11.22 e 12.42 e 13.22 e 14.02 e14.37 e 15.12 e 15.37 f 16.07 e 16.27 e 17.42 e 18.57 g 19.52
Formerum a 06.10 b 06.25 c 06.40 d 07.40 e 08.40 e 10.05 e 11.25 e 12.45 e 13.25 e 14.05 e 14.40 e 15.15 e 15.40 f 16.10 e 16.30 e 17.45 e 19.00 g 19.55
Midsland noord a 06.12 b 06.27 c 06.42 d 07.42 e 08.42       e 13.27   e 14.42 e 15.17   f 16.12     e 19.02 g 19.57
Midsland a 06.15 b 06.30 c 06.45 d 07.45 e 08.45 e 10.10 e 11.30 e 12.50 e 13.30 e 14.10 e 14.45 e 15.20 e 15.45 f 16.15 e 16.35 e 17.50 e 19.05 g 20.00
Hee a 06.18 b 06.33 c 06.48 d 07.48 e 08.48 e 10.13 e 11.33 e 12.53 e 13.33 e 14.13 e 14.48 e 15.23 e 15.48 f 16.18 e 16.38 e 17.53 e 19.08 g 20.03
W-Terschelling haven a 06.30 b 06.45 c 07.00 d 08.00 e 09.00 e 10.25 e 11.45 e 13.05 e 13.45 e 14.25 e 15.00 e 15.35 e 16.00 f 16.30 e 16.50 e 18.05 e 19.20 g 20.15

a = Rijdt alleen op maandag en 18 april en 6 juni. Niet op 17 april en 5 juni.
b = Rijdt van dinsdag t/m zondag en 17 april en 5 juni.
c = Rijdt van dinsdag t/m zondag en 17 april en 5 juni. Niet op 18 april en 6 juni.
d = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
e = Rijdt dagelijks.
g = Rijdt alleen op 28 mei, 5, 9, 11, 13, 14, 15, 17 en 18 juni.
f = Rijdt alleen op zondag, 17, 28 april, 2, 5, 9, 12, 13, 14, 15, 16 en 19 juni en 1 september.

Van West Terschelling (haven) naar Paal 8 en terug: lijn 2

Van West Terschelling (haven) naar Paal 8 via Midsland Noord

Deze bus wacht op de aankomst van de boot en kan hierdoor vertraging hebben!
West-Terschelling haven 09.25 12.00 13.25 15.05 15.40 17.00 18.15
Hee 09.31 12.06 13.31 15.11 15.46 17.06 18.21
Midsland 09.35 12.10 13.35 15.15 15.50 17.10 18.25
Midsland Noord 09.38 12.12 13.38 15.18 15.53 17.13 s
Midsland aan Zee 09.40 12.15 13.40 15.20 15.55 17.15 s
West aan Zee (Paal 8) 09.45 12.20 13.45 15.25 16.00 17.20 s

De rit van 12.00 uur en 17.00 uur rijden op verzoek via Landal Schuttersbos en camping Duinland.
Alle hier boven genoemde ritten worden dagelijks gereden.

s = Alleen uitstappen


Van Paal 8 naar West Terschelling (haven) via Midsland Noord

West aan Zee (Paal 8) 10.00 11.20   12.40 14.00 15.35   16.25 17.40
Midsland aan Zee 10.04 11.24   12.44 14.04 15.39   16.29 17.44
Midsland Noord 10.07 11.27 a 11.27 12.47 14.07 15.42 a 16.32 16.32 17.47
Midsland 10.10 11.30 a 11.30 12.50 14.10 15.45 a 16.35 16.35 17.50
Hee 10.13 11.33 a 11.33 12.53 14.13 15.48 a 16.38 16.38 17.53
West-Terschelling haven 10.20 11.40 a 11.40 13.00 14.20 15.55 a 16.45 16.45 18.05

a = Deze bus rijdt vanaf Landal Schuttersbos en camping Duinland. Alleen op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag!

Alle hier boven genoemde ritten worden dagelijks gereden.

Vanaf Midsland noord richting West Terschelling-haven zie ook LIJN 1

Nachtbus: van West Terschelling naar Oosterend en terug: lijn 9

Nachtbus van West-Terschelling naar Oosterend

W-Terschelling haven a 20.30 * 21.30 * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30 b 03.30
Midsland a 20.40 * 21.40 * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40 b 03.40
Formerum a 20.45 * 21.45 * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s s
Hoorn a 20.50 * 21.50 * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s s
Oosterend a 20.55 * 21.55 * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55 s s

* Iedere vrijdag en zaterdag.
* Paasweekend: 14, 15 en 16 april.
* Meivakantie van 21 t/m 29 april.
* Hemelvaartweekend: 25, 26 en 27 mei.
* Pinksterweekend: 2, 3 en 4 juni.
* Oerol van 9 t/m 18 juni.

* Van 7 juli t/m 26 augustus dagelijks.

s = alleen uitstappen.

a = Alléén met Oerol van 9 t/m 18 juni.
b = Alléén met Rock en Roll op zaterdag 9 september.

Nachtbus van Oosterend naar West-Terschelling
Oosterend a 20.00 a 21.00 * 22.00 * 23.00 * 01.00 * 02.00  
Hoorn a 20.05 a 21.05 * 22.05 * 23.05 * 01.05 * 02.05 b 03.05
Formerum a 20.10 a 21.10 * 22.10 * 23.10 * 01.10 * 02.10 b 03.10
Midsland a 20.15 a 21.15 * 22.15 * 23.15 * 01.15 * 02.15 b 03.15
W-Terschelling haven a 20.25 a 21.25 * 22.25 * 23.25 * 01.25 * 02.25 b 03.25


* Iedere vrijdag en zaterdag.
* Paasweekend: 14, 15 en 16 april.
* Meivakantie van 21 t/m 29 april.
* Hemelvaartweekend: 25, 26 en 27 mei.
* Pinksterweekend: 2, 3 en 4 juni.
* Oerol van 9 t/m 18 juni.

* Van 7 juli t/m 26 augustus dagelijks.

s = alleen uitstappen.

a = Alléén met Oerol van 9 t/m 18 juni.
b = Alléén met Rock en Roll op zaterdag 9 september.

Meer informatie

Contact

Neem rechtstreeks contact op met Arriva Terschelling via telefoonnummer 088-2776299

Of vul ons contactformulier in!

Login