• foto oerol website opmaat
  • Arr0132
  • Arr0291
  • IMG 4542 kopie
  • Bij aankomst veerboot staan wij voor u klaar
  • Wij rijden met de nieuwste bussen
  • Wij brengen u over het hele eiland
  • Vanaf 2017 rijden wij met elektrische bussen

Winderdienstregeling van 1 november 2018 tot en met 7 januari 2019

Van West Terschelling (haven) naar Oosterend en terug: lijn 1

Van West Terschelling (haven) naar Oosterend

Wij wachten op de aankomst van de boot, hierdoor kan de bus vertraging hebben!

West-Terschelling haven a 07.30 b 08.00 c 09.20 c 10.40 c 11.45 c 13.20 c 14.30 c 15.40 c 16.55 c 18.10 d 20.15 e 20.45 f 21.50
Hee a 07.36 b 08.06 c 09.26 c 10.46 c 11.51 c 13.26 c 14.36 c 15.46 c 17.01 c 18.16 d 20.21 e 20.51 f 21.56
Midsland a 07.40 b 08.10 c 09.30 c 10.50 c 11.55 c 13.30 c 14.40 c 15.50 c 17.05 c 18.20 d 20.25 e 20.55 f 22.00
Formerum s b 08.15 c 09.35 c 10.55 c 12.00 c 13.35 c 14.45 c 15.55 c 17.10 c 18.25 d 20.30 e 21.00 f 22.05
Lies s b 08.17 c 09.37 c 10.57 c 12.02 c 13.37 c 14.47 c 15.57 c 17.12 c 18.27 d 20.32 e 21.02 f 22.07
Hoorn s b 08.20 c 09.40 c 11.00 c 12.05 c 13.40 c 14.50 c 16.00 c 17.15 c 18.30 d 20.35 e 21.05 f 22.10
Oosterend s b 08.30 c 09.50 c 11.10 c 12.15 c 13.50 c 15.00 c 16.10 c 17.25 c 18.40 d 20.45 e 21.15 f 22.20

a = Rijdt van maandag t/m vrijdag. Rijdt niet van 24 december t/m 4 januari 2019.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
c = Rijdt dagelijks. De 13.20 uur rit wordt op 4 november niet gereden.
d = Rijdt iedere woensdag en donderdag en 2, 4, 5, 11, 18 en 25 november. Niet op 26 december.
e = Rijdt alleen op 25 en 26 december.
f = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en dinsdag. Rijdt niet op 25 en 31 december.

s = Alleen uitstappen.

Wij rijden vanaf de boten op verzoek via Midsland Noord.

Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 06.00 b 06.15 c 06.30 d 07.30 e 08.00 f 08.45 g 09.50 m 10.30 g 11.15 g 12.30 h 13.15 g 13.55 i 14.30 g 15.05 g 15.30 g 16.20 m 17.00 g 17.30 j 18.45 m 19.30
Hoorn a 06.05 b 06.20 c 06.35 d 07.35 e 08.05 f 08.50 g 09.55 m 10.35 g 11.20 g 12.35 h 13.20 g 14.00 i 14.35 g 15.10 g 15.35 g 16.25 m 17.05 g 17.35 j 18.50 m 19.35
Lies a 06.07 b 06.22 c 06.37 d 07.37 e 08.07 f 08.52 g 09.57 m 10.37 g 11.22 g 12.37 h 13.22 g 14.02 i 14.37 g 15.12 g 15.37 g 16.27 m 17.07 g 17.37 j 18.52 m 19.37
Formerum a 06.10 b 06.25 c 06.40 d 07.40 e 08.10 f 08.55 g 10.00 m 10.40 g 11.25 g 12.40 h 13.25 g 14.05 i 14.40 g 15.15 g 15.40 g 16.30 m 17.10 g 17.40 j 18.55 m 19.40
Midsland Noord a 06.12 b 06.27 c 06.42 d 07.42 e 08.12 f 08.57 g 10.02 m 10.42 g 11.27 g 12.42 h 13.27 g 14.07 i 14.42 g 15.17 g 15.42 g 16.32 m 17.12 g 17.42   m 19.42
Midsland a 06.18 b 06.33 c 06.48 d 07.48 e 08.18 f 09.03 g 10.08 m 10.48 g 11.33 g 12.48 h 13.33 g 14.13 i 14.48 g 15.23 g 15.48 g 16.38 m 17.18 g 17.48   m 19.48
Hee a 06.21 b 06.36 c 06.51 d 07.51 e 08.21 f 09.06 g 10.11 m 10.51 g 11.36 g 12.51 h 13.36 g 14.16 i 14.51 g 15.26 g 15.51 g 16.41 m 17.21 g 17.51   m 19.51
W-Terschelling haven a 06.30 b 06.45 c 07.00 d 08.00 e 08.30 f 09.15 g 10.20 m 11.00 g 11.45 g 13.00 h 13.45 g 14.25 i 15.00 g 15.35 g 16.00 g 16.50 m 17.30 g 18.00   m 20.00

a = Rijdt alleen op maandag.
b = Rijdt van dinsdag t/m zaterdag en 4 november. Niet op 25 december en 1 januari 2019.
c = Rijdt van dinsdag t/m zaterdag. Niet op 25, 26 december en 1 januari 2019.
d = Rijdt van maandag t/m zaterdag. Niet op 26 december.
e = Rijdt alleen op zondag en 26 december
f = Rijdt van maandag t/m zaterdag en 4 november. Niet op 25 en 26 december en 1 januari 2019.
g = Rijdt dagelijks. De 12.30 uur rit wordt op 4 november niet gereden.
h = Rijdt alleen op 2 november, 21, 22, 29, 30 december en 6 januari 2019.
i = Rijdt alleen op 4 en 5 november, 28 december, 4 en 5 januari 2019.
j = Rijdt dagelijks tot Midsland VMBO en rijdt alleen door naar West Terschelling-haven op 3 en 4 november en kerstmarkt eind december.
m =Rijdt alleen op 4 november, 28 december en 4 januari 2019.

Van West Terschelling (haven) naar Paal 8 en terug: lijn 2

Van West Terschelling (haven) naar Paal 8 via Midsland Noord

Deze bus wacht op de aankomst van de boot en kan hierdoor vertraging hebben!

West-Terschelling haven b 09.20 d 10.40 c 11.45 c 13.20 c 16.55 c 18.10
Hee b 09.26 d 10.46 c 11.51 c 13.26 c 17.01 c 18.16
Midsland b 09.30 d 10.50 c 11.55 c 13.30 c 17.05 c 18.20
Midsland noord s d 10.53 c 11.58 c 13.33 c 17.07 s
Midsland aan Zee s d 10.55 c 12.00 c 13.35 c 17.10 s
West aan Zee (Paal 8) s d 11.00 c 12.05 c 13.40 c 17.15 s

b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag, 1 november en van 21 december t/m 7 januari 2019 van maandag t/m zaterdag. Rijdt niet op 25 en 26 december en 1 januari 2019.
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en 1 november en van 21 december t/m 7 januari 2019 dagelijks. De 13.20 uur rit wordt op 4 november niet gereden.
d = Rijdt alleen op zondag en 26 december.
s = Alleen uitstappen.

Omdat we afhankelijk zijn van de aankomst van de boten, kan de bus vertraging hebben. 

Van Paal 8 naar West Terschelling (haven) via Midsland Noord

West aan Zee (Paal 8) x 7.35 a 08.05 b 08.50 d 10.35 c 11.20 c 14.00 c 15.35 c 16.25
Midsland aan Zee x 7.39 a 08.09 b 08.54 d 10.39 c 11.24 c 14.04 c 15.39 c 16.29
Midsland Noord x 7.42 a 08.12 b 08.57 d 10.42 c 11.27 c 14.07 c 15.42 c 16.32
Midsland x 7.48 a 08.18 b 09.03 d 10.48 c 11.33 c 14.13 c 15.48 c 16.38
Hee x 7.51 a 08.21 b 09.06 d 10.51 c 11.36 c 14.16 c 15.51 c 16.41
West-Terschelling haven x 8.00 a 08.30 b 09.15 d 11.00 c 11.45 c 14.25 c 16.00 c 16.50

x = Rijdt alleen op 25 december en 1 januari 2019.
a = Rijdt alleen op zondag en 26 december
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag, 1 en 4 november en van 21 december t/m 7 januari 2019 van maandag t/m zaterdag.
Rijdt niet op 25 en 26 december en 1 januari 2019
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en 1 november en van 21 december t/m 7 januari 2019 dagelijks. De 14.00 uur rit wordt op 4 november niet gereden.
d = Rijdt alleen op 4 november.

Vanaf Midsland noord richting West-Terschelling haven zie ook LIJN 1

Nachtbus: van West Terschelling naar Oosterend en terug: lijn 9

Nachtbus van West-terschelling naar Oosterend

W-Terschelling haven * 21.30 * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30
Midsland * 21.40 * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40
Formerum * 21.45 * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s
Hoorn * 21.50 * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s
Oosterend * 22.00 * 23.00 * 00.00 * 01.00 * 02.00 s

* Iedere vrijdag en zaterdag.
* Berenloop 4 november.

s = alleen uitstappen.

Nachtbus van Oosterend naar West Terschelling
Oosterend * 22.00 * 23.00   * 01.00 * 02.00
Hoorn * 22.05 * 23.05   * 01.05 * 02.05
Formerum * 22.10 * 23.10   * 01.10 * 02.10
Midsland * 22.15 * 23.15 * 00.20 * 01.15 * 02.15
W-Terschelling haven * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30

* Iedere vrijdag en zaterdag.
* Berenloop 4 november.

Meer informatie

Contact

Neem rechtstreeks contact op met Arriva Terschelling via telefoonnummer 088-2776299

Of vul ons contactformulier in!

Login