Najaar/winter dienstregeling 1 oktober 2017 t/m 8 januari 2018

Van West Terschelling (haven) naar Oosterend en terug: lijn 1

Van West Terschelling (haven) naar Oosterend

Wij wachten op de aankomst van de boot, hierdoor kan de bus vertraging hebben!

West-Terschelling haven a 07.30 b 08.00 c 09.20 c 10.40 c 11.45 c 13.20 c 14.30 c 15.40 c 16.55 c 18.10 d 20.20 e 20.45 f 21.50
Hee a 07.36 b 08.06 c 09.26 c 10.46 c 11.51 c 13.26 c 14.36 c 15.46 c 17.01 c 18.16 d 20.26 e 20.51 f 21.56
Midsland a 07.40 b 08.10 c 09.30 c 10.50 c 11.55 c 13.30 c 14.40 c 15.50 c 17.05 c 18.20 d 20.30 e 20.55 f 22.00
Formerum s b 08.15 c 09.35 c 10.55 c 12.00 c 13.35 c 14.45 c 15.55 c 17.10 c 18.25 d 20.35 e 21.00 f 22.05
Lies s b 08.17 c 09.37 c 10.57 c 12.02 c 13.37 c 14.47 c 15.57 c 17.12 c 18.27 d 20.37 e 21.02 f 22.07
Hoorn s b 08.20 c 09.40 c 11.00 c 12.05 c 13.40 c 14.50 c 16.00 c 17.15 c 18.30 d 20.40 e 21.05 f 22.10
Oosterend s b 08.30 c 09.50 c 11.10 c 12.15 c 13.50 c 15.00 c 16.10 c 17.25 c 18.40 d 20.50 e 21.15 f 22.20

a = Rijdt van maandag t/m vrijdag. Rijdt niet van 23 t/m 27 oktober en niet van 25 december t/m 5 januari 2018.
b = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
c = Rijdt dagelijks. De 13.20 uur rit wordt op 5 november niet gereden.
d = Rijdt alleen op de zondagen in oktober, 3, 5 en 12 november.
e = Rijdt op maandag, woensdag, donderdag en zaterdag en 26 december. Niet op 25 december en 1 januari 2018.
f = Rijdt op vrijdag, zondag en dinsdag en 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28 en 30 oktober, 6 november, 30 december en 1 januari 2018. Rijdt niet op 26 en 31 december.


s = Alleen uitstappen.

Wij rijden vanaf de boten op verzoek via Midsland Noord.

Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 06.00 b 06.15 c 06.30 d 07.30 e 07.45 f 08.50 g 09.55 m 10.30 g 11.15 g 12.30 h 13.15 g 13.55 i 14.30 g 15.05 g 15.30 k 16.00 g 16.20 g 17.30 j 18.45 m 19.30 m 20.30
Hoorn a 06.05 b 06.20 c 06.35 d 07.35 e 07.50 f 08.55 g 10.00 m 10.35 g 11.20 g 12.35 h 13.20 g 14.00 i 14.35 g 15.10 g 15.35 k 16.05 g 16.25 g 17.35 j 18.50 m 19.35 m 20.35
Lies a 06.07 b 06.22 c 06.37 d 07.37 e 07.52 f 08.57 g 10.02 m 10.37 g 11.22 g 12.37 h 13.22 g 14.02 i 14.37 g 15.12 g 15.37 k 16.07 g 16.27 g 17.37 j 18.52 m 19.37 m 20.37
Formerum a 06.10 b 06.25 c 06.40 d 06.40 e 07.55 f 09.00 g 10.05 m 10.40 g 11.25 g 12.40 h 13.25 g 14.05 i 14.40 g 15.15 g 15.40 k 16.10 g 16.30 g 17.40 j 18.55 m 19.40 m 20.40
Midsland Noord a 06.12 b 06.27 c 06.42 d 07.42 e 07.57 f 09.02 g 10.07 m 10.42 g 11.27 g 12.42 h 13.27 g 14.07 i 14.42 g 15.17 g 15.42 k 16.12 g 16.32 g 17.42   m 19.42 m 20.42
Midsland a 06.15 b 06.30 c 06.45 d 07.45 e 08.00 f 09.05 g 10.10 m 10.45 g 11.30 g 12.45 h 13.30 g 14.10 i 14.45 g 15.20 g 15.45 k 16.15 g 16.35 g 17.45   m 19.45 m 20.45
Hee a 06.18 b 06.33 c 06.48 d 07.48 e 08.03 f 09.08 g 10.13 m 10.48 g 11.33 g 12.48 h 13.33 g 14.13 i 14.48 g 15.23 g 15.48 k 16.18 g 16.38 g 17.48   m 19.48 m 20.48
W-Terschelling haven a 06.30 b 06.45 c 07.00 d 08.00 e 08.15 f 09.20 g 10.25 m 11.00 g 11.45 g 13.00 h 13.45 g 14.25 i 15.00 g 15.35 g 16.00 k 16.30 g 16.50 g 18.00   km 20.00 m 21.00

a = Rijdt alleen op maandag. Rijdt niet op 25 december en 1 januari 2018.
b = Rijdt van dinsdag t/m zaterdag, 15 en 22 oktober, 5 november en 31 december en 7 januari 2018.
c = Rijdt van dinsdag t/m zaterdag.
d = Rijdt van maandag t/m zaterdag. Rijdt niet op 25 en 26 december.
e = Rijdt alleen op de zondag, 6 november en 25 december en 1 januari 2018.
f = Rijdt van maandag t/m zaterdag en 5 november. Niet op 25 december en 1 januari 2018.
g = Rijdt dagelijks. De 12.30 uur rit wordt op 5 november niet gereden.
h = Rijdt alleen op: 27, 28 oktober, 3 november, 23, 29 en 30 december.
i = Rijdt alleen op 1, 6, 13,14, 20, 21, 22 en 29 oktober, 5 en 6 november, 5 , 6 en 7 januari 2018.
j = Rijdt dagelijks tot Midsland VMBO en alleen door naar West Terschelling-havan op 5 november.
m =Rijdt alleen op 5 november
k = Rijdt alleen op 1 oktober, 3 en 5 november.

Van West Terschelling (haven) naar Paal 8 en terug: lijn 2

Van West Terschelling (haven) naar Paal 8 via Midsland Noord

Deze bus wacht op de aankomst van de boot en kan hierdoor vertraging hebben!

West-Terschelling haven e 09.20 f 11.45 f 13.20 f 16.55 f 18.10
Hee e 09.26 f 11.51 f 13.26 f 17.01 f 18.16
Midsland e 09.30 f 11.55 f 13.30 f 17.05 f 18.20
Midsland noord s f 11.58 f 13.33 f 17.07 s
Midsland aan Zee s f 12.00 f 13.35 f 17.10 s
West aan Zee (Paal 8) s f 12.05 f 13.40 f 17.15 s

e = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag en van 1 oktober t/m 6 november en van 22 december t/m 8 januari 2018 van maandag t/m zaterdag. Rijdt niet op 25 december en 1 januari 2018.
f = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag. Van 1 oktober t/m 6 november en van 22 december t/m 8 januari 2018 dagelijks. De 13.20 uur rit wordt op 5 november niet gereden.

s = Alleen uitstappen.

Omdat we afhankelijk zijn van de aankomst van de boten, kan de bus vertraging hebben. >

Van Paal 8 naar West Terschelling (haven) via Midsland Noord

West aan Zee (Paal 8) a 07.50 b 08.55 d 10.35 c 11.20 c 14.00 c 15.35 c 16.25
Midsland aan Zee a 07.54 b 08.59 d 10.39 c 11.24 c 14.04 c 15.39 c 16.29
Midsland Noord a 08.57 b 09.02 d 10.42 c 11.27 c 14.07 c 15.42 c 16.32
Midsland a 08.00 b 09.05 d 10.45 c 11.30 c 14.10 c 15.45 c 16.35
Hee a 08.03 b 09.08 d 10.48 c 11.33 c 14.13 c 15.48 c 16.38
West-Terschelling haven a 08.10 b 09.15 d 10.55 c 11.40 c 14.20 c 15.55 c 16.45

a = Rijdt alleen op zondag, 6 november, 25 december en 1 januari 2018.
b = Rijdt op vrijdag, zaterdag, maandag. Rijdt van 1 oktober t/m 6 november en van 22 december t/m 8 januari 2018 van maandag t/m zaterdag. Rijdt niet op 25 december en 1 januari 2018
c = Rijdt op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag. Rijdt van 1 oktober t/m 7 november en van 22 december t/m 8 januari 2018 dagelijks. De 14.00 uur rit wordt op 5 november niet gereden.
d = Rijdt alleen op 5 november.
>

Vanaf Midsland noord richting West-Terschelling haven zie ook LIJN 1

Nachtbus: van West Terschelling naar Oosterend en terug: lijn 9

Nachtbus van West-terschelling naar Oosterend

W-Terschelling haven * 21.30 * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30  
Midsland * 21.40 * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40  
Formerum * 21.45 * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s  
Hoorn * 21.50 * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s  
Oosterend * 21.55 * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55 s  

* Iedere vrijdag en zaterdag.
* Berenloop 5 november

s = alleen uitstappen.

Nachtbus van Oosterend naar West Terschelling
Oosterend * 22.00 * 23.00 * 01.00 * 02.00
Hoorn * 22.05 * 23.05 * 01.05 * 02.05
Formerum * 22.10 * 23.10 * 01.10 * 02.10
Midsland * 22.15 * 23.15 * 01.15 * 02.15
W-Terschelling haven * 22.25 * 23.25 * 01.25 * 02.25

* Iedere vrijdag en zaterdag.
* Berenloop 5 november

Meer informatie

Contact

Neem rechtstreeks contact op met Arriva Terschelling via telefoonnummer 088-2776299

Of vul ons contactformulier in!

Login