• foto oerol website opmaat
  • Arr0132
  • Arr0291
  • IMG 4542 kopie
  • Bij aankomst veerboot staan wij voor u klaar
  • Wij rijden met de nieuwste bussen
  • Wij brengen u over het hele eiland
  • Vanaf 2017 rijden wij met elektrische bussen

Zomerdienstregeling van 2 april 2018 tot en met 31 oktober 2018

Van West Terschelling (haven) naar Oosterend en terug: lijn 1

Van West Terschelling (haven) naar Oosterend

W-Terschelling haven a 07.30 b 08.00 b 09.25 b 10.40 c 11.30 b 12.00 b 13.25 b 13.55 b 14.30 b 15.10 b 15.40 b 17.00 b 18.15 d 19.20 b 19.40 f 20.20 d 20.50 e 21.50
Hee a 07.36 b 08.06 b 09.31 b 10.46 c 11.36 b 12.06 b 13.31 b 14.01 b 14.36 b 15.16 b 15.46 b 17.06 b 18.21 d 19.26 b 19.46 f 20.26 d 20.56 e 21.56
Midsland a 07.40 b 08.10 b 09.35 b 10.50 c 11.40 b 12.10 b 13.35 b 14.05 b 14.40 b 15.20 b 15.50 b 17.10 b 18.25 d 19.30 b 19.50 f 21.30 d 21.00 e 22.00
Formerum s b 08.15 b 09.40 b 10.55 c 11.45 b 12.15 b 13.40 b 14.10 b 14.45   b 15.55 b 17.15 b 18.30 d 19.35 b 19.55 f 21.35 d 21.05 e 22.05
Lies s b 08.17 b 09.42 b 10.57 c 11.47 b 12.17 b 13.42 b 14.12 b 14.47   b 15.57 b 17.17 b 18.32 d 19.37 b 19.57 f 21.37 d 21.07 e 22.07
Hoorn s b 08.20 b 09.45 b 11.00 c 11.50 b 12.20 b 13.45 b 14.15 b 14.50   b 16.00 b 17.20 b 18.35 d 20.40 b 20.00 f 21.40 d 21.10 e 22.10
Oosterend s b 08.30 b 09.55 b 11.10 c 12.00 b 12.30 b 13.55 b 14.25 b 15.00   b 16.10 b 17.30 b 18.45 d 20.50 b 20.10 f 20.50 d 20.20 e 22.20

a = Rijdt van maandag t/m zaterdag. Niet op 2 april en 21 mei.
b = Rijdt dagelijks. De rit van 15.10 uur rijdt tot Midsland.
c = Rijdt alleen op 6, 13, 20 april, 4, 10, 11, 18 mei, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24 en 29 juni, 6, 7, 13, 14, 20 en 21 juli.
d = Rijdt alleen op zondag, 2 april en 21 mei. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
e = Rijdt dagelijks. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.
f = Rijdt alleen op 6 en 27 april, 4, 11 en 18 mei, 15, 18, 22, 23 en 25 juni. Op verzoek rijden we via Midsland Noord.

s = Alleen uitstappen.
Wij wachten op de aankomst van de boot, hierdoor kan de bus vertraging hebben!


Van Oosterend naar West Terschelling (haven)
Oosterend a 06.00 b 06.15 c 06.30 d 07.30 e 08.30 e 09.50 e 11.15 f 12.15 e 12.35 e 13.15 e 13.55 e 14.30 e 15.05 e 15.30 e 16.15 e 17.35 g 18.15 e 18.50 h 19.30
Hoorn a 06.05 b 06.20 c 06.35 d 07.35 e 08.35 e 09.55 e 11.20 f 12.20 e 12.40 e 13.20 e 14.00 e 14.35 e 15.10 e 15.35 e 16.20 e 17.40 g 18.20 e 18.55 h 19.35
Lies a 06.07 b 06.22 c 06.37 d 07.37 e 08.37 e 09.57 e 11.22 f 12.22 e 12.42 e 13.22 e 14.02 e14.37 e 15.12 e 15.37 e 16.22 e 17.42 g 18.22 e 18.57 h 19.37
Formerum a 06.10 b 06.25 c 06.40 d 07.40 e 08.40 e 10.00 e 11.25 f 12.25 e 12.45 e 13.25 e 14.05 e 14.40 e 15.15 e 15.40 e 16.25 e 17.45 g 18.25 e 19.00 h 19.40
Midsland noord a 06.12 b 06.27 c 06.42   e 08.42     f 12.27   e 13.27   e 14.42 e 15.17       g 18.27 e 19.02 h 19.42
Midsland a 06.18 b 06.33 c 06.48 d 07.45 e 08.48 e 10.05 e 11.30 f 12.33 e 12.50 e 13.33 e 14.10 e 14.48 e 15.23 e 15.45 e 16.30 e 17.50 g 18.33 e 19.08 h 19.48
Hee a 06.21 b 06.36 c 06.51 d 07.48 e 08.51 e 10.08 e 11.33 f 12.36 e 12.53 e 13.36 e 14.13 e 14.51 e 15.26 e 15.48 e 16.33 e 17.53 g 18.36 e 19.11 h 19.51
W-Terschelling haven a 06.30 b 06.45 c 07.00 d 08.00 e 09.00 e 10.20 e 11.45 f 12.45 e 13.05 e 13.45 e 14.25 e 15.00 e 15.35 e 16.00 e 16.45 e 18.05 g 18.45 e 19.20 h 20.00

a = Rijdt alleen op maandag en 3 april en 22 mei. Niet op 2 april en 21 mei.
b = Rijdt van dinsdag t/m zondag en 2 april en 21 mei.
c = Rijdt van dinsdag t/m zondag en 2 april en 21 mei. Niet op 3 april en 22 mei.
d = Rijdt van maandag t/m zaterdag.
e = Rijdt dagelijks.
f = Rijdt iedere vrijdag en 2 april, 5, 6, 10, 13, 21, 27 mei, 3, 10, 18, 25 juni, 7, 14, 21 juli, 12, 18, 25 augustus en 2 september.
g = Rijdt alleen wanneer er een extra veerboot om 19.00 uur vertrekt! (telefoonnummer rederij Doeksen: 088-9000888)
h = Rijdt alleen wanneer er een extra veerboot om 20.15 uur vertrekt! (telefoonnummer rederij Doeksen: 088-9000888)

Van West Terschelling (haven) naar Paal 8 en terug: lijn 2

Van West Terschelling (haven) naar Paal 8 via Midsland Noord

Deze bus wacht op de aankomst van de boot en kan hierdoor vertraging hebben!
West-Terschelling haven 09.25 11.50 13.25 15.10 15.40 17.00 18.15
Hee 09.31 11.56 13.31 15.16 15.46 17.06 18.21
Midsland 09.35 12.00 13.35 15.20 15.50 17.10 18.25
Midsland Noord 09.38 12.03 13.38 15.23 15.53 17.13 s
Midsland aan Zee 09.40 12.05 13.40 15.25 15.55 17.15 s
West aan Zee (Paal 8) 09.45 12.10 13.45 15.30 16.00 17.20 s

Alle hier boven genoemde ritten worden dagelijks gereden.

s = Alleen uitstappen

Van Paal 8 naar West-Terschelling (haven) via Midsland Noord
West aan Zee (Paal 8) 09.55 11.20 12.40 14.00 15.35 16.20 17.40
Midsland aan Zee 09.59 11.24 12.44 14.04 15.39 16.24 17.44
Midsland Noord 10.02 11.27 12.47 14.07 15.42 16.27 17.47
Midsland 10.05 11.30 12.50 14.10 15.45 16.30 17.50
Hee 10.08 11.33 12.53 14.13 15.48 16.32 17.53
West-Terschelling haven 10.20 11.45 13.05 14.25 16.00 16.45 18.05

Alle hier boven genoemde ritten worden dagelijks gereden.

Vanaf Midsland noord richting West-Terschelling haven zie ook LIJN 1

Nachtbus: van West Terschelling naar Oosterend en terug: lijn 9

Nachtbus van West-Terschelling naar Oosterend

W-Terschelling haven a 20.30 * 21.30 * 22.30 * 23.30 * 00.30 * 01.30 * 02.30 b 03.30
Midsland a 20.40 * 21.40 * 22.40 * 23.40 * 00.40 * 01.40 * 02.40 b 03.40
Formerum a 20.45 * 21.45 * 22.45 * 23.45 * 00.45 * 01.45 s s
Hoorn a 20.50 * 21.50 * 22.50 * 23.50 * 00.50 * 01.50 s s
Oosterend a 20.55 * 21.55 * 22.55 * 23.55 * 00.55 * 01.55 s s

* Iedere vrijdag en zaterdag
* Meivakantie van 27 april t/m 5 mei 
* Hemelvaartweekend: 10, 11 en 12 mei 
* Pinksterweekend: 18, 19 en 20 mei
* Oerol van 15 t/m 24 juni

* Van 6 juli t/m 25 augustus dagelijks 

a = Alléén met Oerol van 15 t/m 24 juni
b = Alléén met Rock en Roll op zaterdag 8 september


s = alleen uitstappen.

Nachtbus van Oosterend naar West-Terschelling
Oosterend a 20.00 a 21.00 * 22.00 * 23.00 * 01.00 * 02.00  
Hoorn a 20.05 a 21.05 * 22.05 * 23.05 * 01.05 * 02.05 b 03.05
Formerum a 20.10 a 21.10 * 22.10 * 23.10 * 01.10 * 02.10 b 03.10
Midsland a 20.15 a 21.15 * 22.15 * 23.15 * 01.15 * 02.15 b 03.15
W-Terschelling haven a 20.25 a 21.25 * 22.25 * 23.25 * 01.25 * 02.25 b 03.25

* Iedere vrijdag en zaterdag
* Meivakantie van 27 april t/m 5 mei 
* Hemelvaartweekend: 10, 11 en 12 mei
* Pinksterweekend: 18, 19 en 20 mei
* Oerol van 15 t/m 24 juni

* Van 6 juli t/m 25 augustus dagelijks

a = Alléén met Oerol van 15 t/m 24 juni
b = Alléén met Rock en Roll op zaterdag 8 september

s = alleen uitstappen

Meer informatie

Contact

Neem rechtstreeks contact op met Arriva Terschelling via telefoonnummer 088-2776299

Of vul ons contactformulier in!

Login